“Przeciętnie”
Hotel Stary Tartak — recenzja

Hotel Stary Tartak
Nr 9 wśród 15 Restauracje (Iława)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja ma bardzo dobre położenie , widok na jezioro , sam budynek jest bardzo klimatyczny. Obsługa dość miła nie można mieć zastrzeżeń choć serdeczności się nie wyczuwa.
Posiłki : zupa rybna przeciętna , dość mocno rozwodniona .
Dana rybne przeciętne , smakiem nie zachwycają , frytki na starym oleju słabe. Stek jak na potrawę za 80 zł zdecydowanie przewartościowany.
Widoczne wyraźnie , iż własciciel nie kłądzie nacisku na jakość potraw. Polecam spróbować gdzie indziej. Tylko miejsce jest ciekawe , reszt zdecydowanie poniżej oczekiwań i średniej.

Dziękujemy, Bartosz F

Zrecenzowano 31 maja 2019

Trafiłam na pokój z pięknym widokiem na jezioro. Pomysł, ze stoliczkiem na balkonie genialny. Byliśmy grupą ponad 30 os. (czytaj - firma musiała zostawić dużo pieniędzy) Kuchnia została poproszona o przygotowanie kanapek na wyjazd (tuż po śniadaniu). Dostaliśmy marnej jakości pieczywo z masłem, którego komuś nie chciało się rozsmarować (we wszystkich kanapkach!). Kanapki musiały być przygotowane poprzedniego dnia, bo sałata i świeży ogórek były w takim stanie, że nie dało się tego przełknąć.
Przykro, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, które reklamuje się 4 gwiazdkami.

O śniadaniu i kolacji nie mogę powiedzieć nic złego. Jedzenie było smaczne. O cenach też nic nie napisze, bo mieliśmy szwedzki bufet.

Dziękujemy, 921ulak
Zrecenzowano 29 marca 2019

Cóż, są też restauracje, do których nie wejdę zbyt szybko. Chociaż mam nadzieję, że i tam coś się zmieni na lepsze.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Janusz Ś
Zrecenzowano 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety po dzisiejszej kolacji muszę dodać to miejsce to listy "nie polecam". Dania kompletnie nie doprawione, od ostatniej wizyty karta bardzo się uszczupliła. Ceny niezbyt adekwatne do porcji (3 malutkie kawałki polędwiczki z grilla bez dodatków 39 zł to trochę przesada) zdziwiło mnie to, że rosół był droższy od pomidorowej, która była najsmaczniejsza ze wszystkich posiłków. Duży minus za brak swojskiego chleba (lub informacji o jego braku podczas zamawiania przystawki) dostaliśmy zwykły biały.
Pierogi z mięsem totalnie bezpłciowe.
Plus za szybką obsługę.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, pytonica
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

To nie był nasz pierwszy pobyt w tej restauracji. Wracając z północy Polski czasami nawet nadrabiamy drogi aby zatrzymać się tu na posiłek czy przynajmniej kawę i deser. W listopadzie szczególnie czekam na gęsinę i tym razem tez tak było.

Zamówiłam rosół, który w przeciwieństwie do poprzednich lat podano w malutkiej filiżance do zupy. Cena za porcje była wysoka jak na to miejsce gdyż wynosiła 17 zł ale smak kompensował cenę zdecydowanie. Było pysznie tylko szkoda, że tak mało.

Natomiast na drugie danie zamówiłam gęsią wątróbkę na ratatui. I tu było wielkie rozczarowanie: twarde i suche kawałki wątróbki były podane na plastrach selera i marchewki wyjętych chyba z podanego uprzednio rosołu. Do ratatui nawiązywał jeden cienki plasterek bakłażana. Zdecydowanie w tej wersji nie polecam.

Na szczęście ciasto dyniowe i kawa były niezmiennie smakowite wiec jeszcze tu wrócimy.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Katarzyna1

Hotel Stary Tartak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowa Wies, Warmińsko-Mazurskie

Iława, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Hotel Stary Tartak? Podziel się wrażeniami!