“Wycieczka szkolna”
Loft46 — recenzja

Loft46
Nr 1 wśród 10 Restauracje (Kórnik)

W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy przystań smaków, w miasteczku Białej Damy. Wizyta w Loft 46 okazała się kulinarnym strzałem w 10. Kompozycja smaków, pieczołowicie przygotowana przez miłą obsługę, cieszyła zebranych przy stole biesiadników.
Dziękujemy za pyszny finał tak intensywnego dnia

Dziękujemy, Jolanta S

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Obsługa bardzo miła. Niestety porcje są dla osób które nie są strasznie głodne. W naszej 4 osobowej grupie panie były zadowolone i syte, panowie niestety wyszli niedojedzeni. Choć naprawdę wszystko było pyszne.

Dziękujemy, 121AgnieszkaG
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świeże pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa. Brawo Wy, majstersztyk kulinarny. Meeeeeeeeegaaaa dobre jedzenie

Dziękujemy, 294elizam
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Moje smakowe odkrycie roku. Probowalismy 5 dań, wszyskie obłędnie pyszne i pięknie podane,nowoczesna kuchnia. Lekka ale esencjonalna w smaku. Obsługa świetna i sprawna. Młody szef przesymatyczny, skazany na sukces. Jestem pod wrażeniem. Powodzenia!

Dziękujemy, Hawa O
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Uczta dla podniebienia, duszy, ciała- zwłaszcza oczu! Na talerzu prawdziwe dzieła sztuki, które noe tylko pięknie wyglądają, ale przede wszystkim wyśmienicie smakują! Karta menu może wydawać się krótka, ale urozmaicona. Każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno amator jak i koneser smacznej kuchni. Obsługa przemiła, bogata w wiedzę o podawanych daniach oraz alkoholach. Prawdziwa perła wśród restauracji. Podsumowując: przepyszne jedzenie, pięknie podane, poezja na talerzu - zasługa szefa kuchni pana Wojtka i jego zespołu, przemiła obsługa, modne, stylowe, klimatyczne wnętrze urządzone ze smakiem. Idealne miejsce na biznesowe spotkanie, rodzinny obiad, bankiet, romantyczną randkę czy rodzinną uroczystość. Dodaję zdjęcie jednego z przepysznych dań jakie miałem okazję posmakować. A chleb z czarnuszką i oliwy... mmm poezja smaku!

Dziękujemy, dawido421

Loft46 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zaniemyśl, Wielkopolska
Kórnik, Wielkopolska

Kórnik, Wielkopolska

Borówiec, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Loft46? Podziel się wrażeniami!