“No i niestety, jak to zwykle bywa....”
El Tiempo — recenzja

El Tiempo
Nr 1 wśród 24 Restauracje (Puławy)
Zrecenzowano 4 września 2019

Niestety, ale jedzenie i obsługa w restauracji El Tiempo bardzo się pogorszyła. O wiele mniejsze porcje, a ceny oczywiście poszły w górę. Obsługa ma "olewczy" stosunek. Niestety, ale widać to od razu po wejściu do lokalu, który niegdyś tętnił życiem, a teraz pustka. To była już ostatnia moja wizyta w tym lokalu:( Nie polecam

Dziękujemy, Lubelanka

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomity Irish Burger i grzanki z czosnkiem i mozarellą. Również bruschetta pomidorowa i sałatka pancetta bardzo smaczne. Dobre półsłodkie białe wino. Polecamy! :)

Dziękujemy, mati0711
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Na pytanie gdzie zjeść dobrego burgera - to jest to miejsce. Z czym by nie był, czy z serem pleśniowym, czy klasyczny, czy pikantny - tutaj burger to danie, które zaspokoi wybrednych. Podany z frytkami i sosami. Dla innych żerców - sałatki i pasty, dla najedzonych - kanapki. Każdy znajdzie coś dla siebie. W dzień także lunche - codziennie w innej odsłonie.

1  Dziękujemy, kazald
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszeni dobrymi ocenami zatrzymaliśmy się w El Tiempo przejeżdżając przez Puławy. Po zajęciu stolika menu wzięliśmy sobie sami ponieważ nikt z obsługi tego nie zrobił. Po 15 minutach chcieliśmy wyjść, ale zanim wyszukalismy alternatywę ktoś w końcu przyjął zamówienie.
Najbardziej kosmiczne było jednak to co działo się przy sąsiednim stoliku. Jedna z Pań chciała zamówić coś z menu dla dzieci - normalna sprawa, sama często to robię gdy najdzie mnie ochota na racuchy czy inne słodkie naleśniki które tam zazwyczaj się znajdują - otóż kelnerka stwierdziła, że nie ma takiej opcji bo nie jest dzieckiem. Wtf klient chce zamówić pozycję z menu i nie może?? Bardzo dziwne zwyczaje.
Tymczasem po 50 minutach oczekiwania otrzymaliśmy nasze jedzenie. Po takim czasie nawet płyta wiórowa by smakowała, więc nie przeszkadzało mi nawet że burger był zimny (frytki gorące, więc zakładam że leżał i czekał aż zrobią się frytki).
Kolejny temat to lemoniada - ceny tejże w większości lokali to obecnie szaleństwo jak za wodę z cytryną i cukrem, ale ok wolny rynek. Natomiast jak kasuje się 13zl za szklankę lemoniady to należałoby chociaż użyć cytryn a nie koncentratu.

2  Dziękujemy, Magdalena B
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała konstrukcja menu, Sardynki z oleju jak w Barcelonie. Najlepsza zupa cebulowa jaką jadłem pełna aromatu i smaku. A makaron mój i mojej Żony był wyśmienitą kompozycją wielości składników. SPRÓBUJCIE SAMI...

1  Dziękujemy, A7235BIdanielr

El Tiempo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Puławy, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w El Tiempo? Podziel się wrażeniami!