Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

To będzie długa historia, ale koniecznie przeczytaj jeśli planujesz wesele. To wspólna opinia nasza i ponad 100 naszych gości.

W miniony weekend zorganizowaliśmy wesele w Hotelu Pikul. Ciężko ubrać w słowa to jak bardzo jesteśmy zadowoleni. Zacznijmy od początku.

W lutym zaczęliśmy poszukiwania odpowiedniego miejsca na celebrację najważniejszego dnia w życiu. Mieliśmy kilka założeń - lokal do 20 km od Puław, baza noclegowa w pobliżu, rozsądne ceny, zielony kącik do relaksu. I jeszcze jedno o czym mało kto pamięta - odpowiedni gospodarz / manager.

Przejrzeliśmy oferty chyba wszystkich lokali w okolicy. Po wstępnej selekcji wybraliśmy 6 lokali, które obejrzeliśmy. Prawdę mówiąc nie byliśmy przekonani do Pikula. Były miejsca z pozoru ładniejsze. Po rozmowach z Panem Robertem Witkiem byliśmy zdecydowanie bardziej przekonani. Kurcze! Ale ten facet jest sympatyczny, otwarty, doświadczony i profesjonalny. Pasja do organizacji wesel godna podziwu. Coś niemożliwego.

Dostaliśmy bardzo dobrą ofertę. Wspólnie z Panem Robertem dostosowaliśmy wszystkie szczegóły. Wszystko było tak jak chcieliśmy. Tam gdzie były dylematy Pan Robert nam doradził. Teraz trzeba przyznać, że to były trafione rady. Bardzo cenimy sobie uczciwość i jasne zasady. Wszystko co ustaliliśmy było zapisane w umowie. Wszystko co mieliśmy dostać - dostaliśmy. Nawet dostaliśmy więcej, bez dodatkowych opłat.

Podczas uroczystości Pan Robert czuwał nad wszystkim i razem ze swoim świetnym zespołem obsługiwał gości. Nie spotkaliśmy się jeszcze z taką obsługą. Ta grupa kilku osób - kelnerek, kelnerów i kucharzy to mistrzowie w swoim fachu.

Wszystkie dania były wydawane bardzo szybko. Nie było sytuacji gdzie jedna osoba kończy jeść a inna obok jeszcze czeka na talerz. Kiedy na jednym stole rozlał się napój nowe nakrycia, obrus i cała reszta były już gotowe po 3 minutach. Wyglądało jak pitstop w wyścigu Formuły 1 ;) Jedzenie pyszne, porcje w sam raz. Nie było ani jednego dnia które by nam nie smakowało. Najlepsze - na koniec wesela o 5 rano oraz na koniec poprawin o 19 obsługa wciąż była uśmiechnięta, miła, życzliwa. To na prawdę super bohaterowie ♥️

Kilka słów o samym hotelu. Na noc z soboty na niedzielę wynajęliśmy cały hotel. Większość naszych gości przyjechała z daleka. Ponadto część gości została dłużej. Nawet teraz siedzimy na werandzie przy hotelu. Wszyscy bardzo chwalili warunki i obsługę. Pan Marcin - manager hotelu oraz Panie z recepcji mimo naszego marudzenia (zmiana pokoju na inny, dodatkowe ręczniki itp) byli bardzo mili. Należy zwrócić uwagę na wyjątkowo profesjonalny kontakt.

Nasi goście byli po prostu zachwyceni. My na pewno będziemy tu wracać i polecać to miejsce wszystkim. Na prawdę nie możemy wskazać żadnych minusów.

Oby tak dalej! Jesteście najlepsi!

PS: Właściciele hotelu niech dbają o tych wspaniałych ludzi, których tu zatrudniają. Zatrudnienie i utrzymanie w swojej firmie takiego zespołu to wielka sztuka. Byliśmy w wielu hotelach i na wielu weselach. To co tu zobaczyliśmy to po prostu osobna liga. Wyrazy uznania ;)

Dziękujemy, maciek1991
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Było ok, wszystko w porządku. Polecam. Pokój zgodny z opisem, obsługa bardzo miła, śniadanie dobre,do wyboru kilka rzeczy. Bardzo pozytywnie, miło spedzony czas w Kazimierzu i na Puławach. Nocleg w drodze do domu obowiazkowy.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Passenger13125916491
Zrecenzowano: 17 stycznia 2019

Dzięki hotelowi sylwester ten z narzeczonym zapamiętam na bardzo dlugo. Pokój piekny, wszystko na miejscu, czysto, zadbanie, bardzo pomocna obsługa, jedzenie pyszne. Zasluzone trzy gwiazdki. Polecam każdemu

Termin pobytu: grudzień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Culture51435166656
Zrecenzowano: 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty i spokojny pomimo piątkowego dancinguna drugim piętrze nie słychać.
Wielki plus za przyjęcie nas z psami. Czysto i smacznie na śniadaniach obsługa dbała aby wszystko było na stole. Jeden minus to najgorsza kawa rano. Czy naprawdę nie można postawić zwykłego ekspresu przelewowego, dzbanki z kawą i herbatą lub postawić w słoiku do zaparzenia? Ekspres dawał coś co w ogóle nie przypominało kawy tylko słodkie popłuczyny zaprawiane chemią. Byliśmy tam prawie tydzień i co rano miałam ubaw gdy widziałam minę społeczeństwa po pierwszym łuku. Na szczęście pełna kultura

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano: 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Rezerwacja w ostatniej chwili, w ciemno. Chociaż bardzo wiele razy jechaliśmy obok, nigdy nie nocowaliśmy tu. A tu bardzo miłe zaskoczenie... Bardzo uczynni i mili Panowie na recepcji. Z zewnątrz nie wygląda okazale, ale w środku bardzo sympatycznie. Ładne pokoje i przepyszne śniadanie. Urodzinowej imprezy z sali na parterze w ogóle nie było słychać w pokojach na drugim piętrze. Okna w pokojach od strony ulicy dobrze wyciszone. Obsługa pokojowa bardzo miła.
W ogóle hotel jakby miał o jedną gwiazdkę za mało, ale to nam nie przeszkadza, bo cena pewnie byłaby.... Pozdrawiamy!

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, golebiowskipawell