“Najlepsze sushi w regionie”
Sushi Garden — recenzja

Sushi Garden
Zamów online
Nr 7 wśród 24 Restauracje (Puławy)
Opis: Restauracja Sushi Garden zaprasza wszystkich smakoszy . Miejsce idealne na randkę, spotkanie z przyjaciółmi, biznesowe, obiad z rodziną, oraz większe imprezy okolicznościowe. W okresie wakacyjnym można miło spędzić czas w restauracyjnym ogródku, a wieczorami zapraszamy na drinki do cocktail baru .

Pierwszy raz poszedłem z polecenia znajomych i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Dania są genialnie zrobione i wspaniale dosmakowane. Spokojnie jest tylko na tygodniu. W weekendy czasem trudno znaleźć wolny stolik, ale można dokonać rezerwacji.

Dziękujemy, 662wojciechm

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjny sushi jedna z najlepszych restauracji sushi w jakich jadłem. Szybka dostawa. Świeże składniki. Miła obsługa.

Dziękujemy, robert_G5894PT
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Bardzo dobre sushi, przyzwoite ceny, miła obsługa i ładny wystrój. Na pewno nie raz jeszcze tu wrócimy

1  Dziękujemy, livhana
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019

Byłam tu pierwszy raz i na pewno jeszcze wrócę. Super wystrój, fajna atmosfera, pyszne jedzenie w rozsądnej cenie i sympatyczna obsługa. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, livhana
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie podano bardzo szybko. W smaku sajgonki super, sushi poprawne, ramen bardzo dobry. Jako czekadełko dostaliśmy edamame. Herbata liściasta zaparzana w imbryczku jak wszystko dobrej jakości. Lokal cudownie urządzony, moglibyśmy tu siedzieć i siedzieć. Polecamy wszystkim.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 971agag

Sushi Garden — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Puławy, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Sushi Garden? Podziel się wrażeniami!