“Ale smaki. Coś niepojętego. ”
Sushi studio — recenzja

Sushi studio
Nr 7 wśród 27 Restauracje (Puławy)
Zrecenzowano 16 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ramen, kurczak, no i sushi wszelkiego rodzaju. Menu ogromne. Fantastyczny lokal w niecodziennym miejscu. Polecam wszystkim. Do tego cena, bardzo przystępna. Brawo!

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, Maciej K

Zrecenzowano 18 listopada 2019

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.Wysokie, trochę industrialne wnętrze.
Przestronnie.Zamówiliśmy dim sumy zhong,grill soya sake oraz na końcu ananasy w tempurze.Pierwszy raz jadłem dim sumy.Mało farszu.Sos podany do nich bardzo rzadki.Ni cholery nie chciał przywrzeć do pieroga.10 pierożków na jeden kęs za 24 zyle.Myślę,że cena nieadekwatna do wrażeń smakowych.Przystawka i taki starter lub bonusik,jak kto woli,to jakieś strzępy sałaty lodowej plus ogórek i chyba cebula posypane sezamem.Chyba niedomyte bo między zebami zgrzytało mi coś.Piasek????Zero smaku.Po polaniu obecnym na stoliku sosem sojowym-zero smaku.No chyba,że smak sosu sojowego miałby być wyczekiwany przeze mnie.Nie był.Ten łosoś zrolowany z mango i czymś tam jeszcze-niedobry.Został na talerzu.Najlepszymi akcentami w tych daniach były:kleks wasabi,imbir marynowany oraz ananasy w tempurze.Dlatego daje DWIE a nie JEDNĄ gwiazdkę.Na pewno tam nie wrócę.

Termin wizyty: listopad 2019
1  Dziękujemy, tomsam1968
Zrecenzowano 27 października 2019

Tak, Ramen jest super. Wiadomo, Ramen to potrawa jednodaniowa. Zamawiając drugie danie trzeba uważać, bo może się już nie zmieścić. Poza tym menu bardzo bogate nie tylko w tematy Sushi. Obsługa i miejsce - super. Polecam absolutnie wszystkim.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano 20 października 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi w mieście , najlepsze gorące dania oraz lancze . Piekne jasne miejsce , najlepsza miejscówka w Puławach . Zwyczajnie kocham ❤️

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, bbagera
Zrecenzowano 29 września 2019

Miła i szybka obsługa. Kelnerki doradzą i podpowiedzą. Jedzenie świeże i dobre. MIłe zaskoczenie sałatka jako starter.

Dziękujemy, Meander38809109867

Sushi studio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Puławy, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Sushi studio? Podziel się wrażeniami!