“Kaczki po japońsku nie polecam”
Sushi studio — recenzja

Sushi studio
Nr 6 wśród 24 Restauracje (Puławy)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do tej pory jeden z najlepszych barów w Puławach ,kilka razy tu jadłam kaczkę .Tym razem bardzo się zawiodłam ,kaczka „plywala” w mdłym sosie który zepsuł ogólny smak potrawy.Kiedy z zaplecza wyszedł kucharz w na prawdę brudnym ubraniu ,wnioski same nasunęły się do głowy .Na deser lody z zielonej herbaty ,tez zły wybór ,smak i wyglad był starych skrystalizowanych lodów zamaskowanych bita śmietana ,spróbowałam i oddałam ,nie dało się jeść .Zuelona herbata bardzo dobra ,chociaz tego kucharz nie zepsuł .Moze lepsze byłoby sushi ....inni goście baru wydawali się zadowoleni

Dziękujemy, Joanna R

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Polecam z całego serca sama ciagle wracam bo tak dobrej kaczki czy sushi nigdzie nie jadłam.Obsluga miła i pomocna.Z pewnością odwiedzę to miejsce nie raz .

Dziękujemy, AnetaL224
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dziesiątki wizyt w tym miejscu i po raz pierwszy udało mi się oderwać od jedzenia żeby pamiętać o zdjęciach! Czy to zestaw lunchowy, czy kolacja ze znajomymi zawsze idealnie. Sushi pyszne, ale dania całkiem powalają z nóg! Kurczak ze szpinakiem albo z orzechami! Petarda! Wystrój i obsługa świadczy o tym że nic w tej restauracji nie jest robione przez przypadek.

Dziękujemy, kazald
Zrecenzowano 8 maja 2019

Super klimat, plus za wystrój, przyjemny personel. Sushi zawsze świeże, lunch różnorodny, bardzo dobry. Poza tym drinki godne polecenia. Dobry na spotkania koleżeńskie. Super ceny! Tak trzymać.

Dziękujemy, Agnes2222
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety jestem zmuszona dodać negatywną opinię... Wielokrotnie tam przychodziłam, bo jedzenie jest smaczne i w przystępnej cenie. Niestety, podczas mojej ostatnie wizyty, zawiodłam się. Sytuacja wygląda tak, że mam dość silne uczulenie na soję i sos sojowy, zawsze dopytuje co i jak, ale i zazwyczaj jestem przygotowana na to, żeby powstrzymać alergię. Kiedy zawsze wybierałam te bezpieczne dania, tym razem spytałam kelnerki co mogło by być ewentualnie z lunchu bez sosu sojowego, po konsultacji z kuchnią, stwierdziła, że mogę wybrać cokolwiek, a oni to przygotują bez sosu sojowego. Myślę super, w końcu spróbuję jakiegoś innego dania i wybrałam kaczkę. Mija parę chwil, a ja dostaję "czekadełko" z sosem sojowym, ale okej, grzecznie proszę o wymianę, bez problemu. Kiedy dostałam danie lunchowe co widzę - przegródka z sosem sojowym, warzywa polane sosem sojowym, nie chciałam robić afery o jakies dodatki więc poprostu ich nie jadłam, ale kaczka, która była głównym składnikiem tego dania, uznałam, że już pewnie tego sosu sojowego nie ma, przecież prosiłam.. Niestety, już przy wychodzeniu z lokalu rozpoczęła sie moja reakcja alergiczna. Wymioty, problemy z oddychaniem, zawroty, bóle brzucha towarzyszyły mi przez resztę dnia. Jest mi przykro, bo mogło skończyć się to gorzej. Pytanie po czyjej stronie leży wina - kucharza czy kelnera? Przecież gość jest ważny, dla niego właśnie tworzone są restauracje. Jedno wiem, że zanim ponownie tu przyjdę, muszę się dobrze zastanowić...

Dziękujemy, jasiczkens

Sushi studio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Puławy, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Sushi studio? Podziel się wrażeniami!