“Grill Tamago i Gong ”
Sushi studio — recenzja

Sushi studio
Nr 7 wśród 27 Restauracje (Puławy)
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dziesiątki wizyt w tym miejscu i po raz pierwszy udało mi się oderwać od jedzenia żeby pamiętać o zdjęciach! Czy to zestaw lunchowy, czy kolacja ze znajomymi zawsze idealnie. Sushi pyszne, ale dania całkiem powalają z nóg! Kurczak ze szpinakiem albo z orzechami! Petarda! Wystrój i obsługa świadczy o tym że nic w tej restauracji nie jest robione przez przypadek.

Dziękujemy, kazald

Zrecenzowano 8 maja 2019

Super klimat, plus za wystrój, przyjemny personel. Sushi zawsze świeże, lunch różnorodny, bardzo dobry. Poza tym drinki godne polecenia. Dobry na spotkania koleżeńskie. Super ceny! Tak trzymać.

1  Dziękujemy, Agnes2222
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety jestem zmuszona dodać negatywną opinię... Wielokrotnie tam przychodziłam, bo jedzenie jest smaczne i w przystępnej cenie. Niestety, podczas mojej ostatnie wizyty, zawiodłam się. Sytuacja wygląda tak, że mam dość silne uczulenie na soję i sos sojowy, zawsze dopytuje co i jak, ale i zazwyczaj jestem przygotowana na to, żeby powstrzymać alergię. Kiedy zawsze wybierałam te bezpieczne dania, tym razem spytałam kelnerki co mogło by być ewentualnie z lunchu bez sosu sojowego, po konsultacji z kuchnią, stwierdziła, że mogę wybrać cokolwiek, a oni to przygotują bez sosu sojowego. Myślę super, w końcu spróbuję jakiegoś innego dania i wybrałam kaczkę. Mija parę chwil, a ja dostaję "czekadełko" z sosem sojowym, ale okej, grzecznie proszę o wymianę, bez problemu. Kiedy dostałam danie lunchowe co widzę - przegródka z sosem sojowym, warzywa polane sosem sojowym, nie chciałam robić afery o jakies dodatki więc poprostu ich nie jadłam, ale kaczka, która była głównym składnikiem tego dania, uznałam, że już pewnie tego sosu sojowego nie ma, przecież prosiłam.. Niestety, już przy wychodzeniu z lokalu rozpoczęła sie moja reakcja alergiczna. Wymioty, problemy z oddychaniem, zawroty, bóle brzucha towarzyszyły mi przez resztę dnia. Jest mi przykro, bo mogło skończyć się to gorzej. Pytanie po czyjej stronie leży wina - kucharza czy kelnera? Przecież gość jest ważny, dla niego właśnie tworzone są restauracje. Jedno wiem, że zanim ponownie tu przyjdę, muszę się dobrze zastanowić...

1  Dziękujemy, jasiczkens
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019

Wszystko pyszne, zarówno sushi jak i dania. Ja uwielbiam sushi, mąż wołowinę i zawsze oboje wychodzimy zadowoleni. Sensowny czas oczekiwania, obsługa w porządku i ceny w granicach rozsądku. Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, livhana
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówienie zostało złożone na miejscu ale na wynos. Kelnerka poinformowała mnie ze czas oczekiwania to 20 min. Ok po tym czasie wróciłam po swoje zamówienie okazało się że jeszcze 15 min bo mają dużo zamówień. Ok poczekam po tym czasie podeszła zapytać jak moje zamówienie oczywiście jeszcze nie było gotowe. Na zamówienie czekałam łącznie 45 min co było nie do przyjęcia. Oczywiście dostałam rabat 20% ale niestety w domu się rozczarowałam ponieważ zamówienie nie miało jednego rodzaju sushi za które zapłaciłam. Nie polecam

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, Fearless733844

Sushi studio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Puławy, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Sushi studio? Podziel się wrażeniami!