“Zawsze na poziomie”
Sushi studio — recenzja

Sushi studio
Nr 7 wśród 27 Restauracje (Puławy)
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019

Wszystko pyszne, zarówno sushi jak i dania. Ja uwielbiam sushi, mąż wołowinę i zawsze oboje wychodzimy zadowoleni. Sensowny czas oczekiwania, obsługa w porządku i ceny w granicach rozsądku. Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, livhana

Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówienie zostało złożone na miejscu ale na wynos. Kelnerka poinformowała mnie ze czas oczekiwania to 20 min. Ok po tym czasie wróciłam po swoje zamówienie okazało się że jeszcze 15 min bo mają dużo zamówień. Ok poczekam po tym czasie podeszła zapytać jak moje zamówienie oczywiście jeszcze nie było gotowe. Na zamówienie czekałam łącznie 45 min co było nie do przyjęcia. Oczywiście dostałam rabat 20% ale niestety w domu się rozczarowałam ponieważ zamówienie nie miało jednego rodzaju sushi za które zapłaciłam. Nie polecam

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, Fearless733844
Zrecenzowano 19 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra kuchnia, wszystko zawsze na stół trafia gorące! Szczególnie polecam pierożki gyoza, zupę Tomato Soup, almond ai i gong bao. Plus za wege rolki, nawet wersja na słodko jest super. Sympatyczna obsługa. Niewygorówane ceny. Warto tu przyjść, ja zawsze wychodzę zadowolona.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, jasiczkens
Zrecenzowano 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne wnętrza, zachwycające wręcz. Estetyczny majstersztyk. Bardzo dobre sushi. Niebo w gębie :-) Duży wybór, pomocna obsługa. E

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano 9 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule. Jest to najlepsze sushi w mieście i... nie tylko sushi. Często zamawiamy do pracy lunch boxy. Każdy ma swoje ulubione dania. Program lojalności robi robotę. Punktami można zapłacić za danie-super. Do tego konkursy i promocje. Obsługa w lokalu bardzo miła, kierowca co prawda zawsze zabiegany, ale również miły. Sushi naprawdę smaczne. Do tej pory najlepsze jakie jadłam. Z dań gorących polecam zupę tom yam oraz bakłażana z wołowiną. Mega!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, aleksem86

Sushi studio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Puławy, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Sushi studio? Podziel się wrażeniami!