Zrecenzowano: 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie słabe widać oszczędzają
Brak atmosfery
Ogólnie przerost formy nad treścią
Parking wygląda jak przed hipermarketem
Głośno od ulicy i słaby dojazd ze względu na korki
Ogólnie nie polecam są lepsze w okolicy za niższa cenę

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, jegermajster
Zrecenzowano: 5 maja 2019

Podjęliśmy świadomą decyzję o wyborze tego hotelu jako bazy wypadowej do zwiedzenia Puław, Kazimierza, Janowca, Czarnolasu i sprawdziło się to doskonale. Świetna relacja ceny do jakości hotelu. Cudowny widok z okna na bulwary nad Wisłą i samą rzekę. W zasięgu spaceru wszystkie ciekawsze atrakcje Puław tj. marina i Pałac Czartoryskich. Czyściutkie pokoje i bardzo smaczne jedzenie. Świetne zadbane SPA w cenie i rzadko spotykane saunarium z licznymi saunianymi atrakcjami. Ponadto dostępne i niedrogie zabiegi z SPA na wysokim poziomie. W razie niedogodności tj. hałasy po 22.00 recepcja sprawnie interweniowała. Absolutnie godny polecenia hotel zasługujący na swoje gwiazdki.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Andrzej S
Zrecenzowano: 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hej dostałem od kobiety prezent w postaci grupona na taki o to uroczy wyjazd na weekend do pulaw. Goście z grupona maja specjalne menu na obiad - zalakowane, ograniczone, tzn ze od dwóch lat jest dokładnie takie samo. Kelnerzy przestrzegają by goście takiego story nie dostali czegoś innego. Anyway, zestaw do wyboru to mix z dwóch zup i dwóch dań głównych. Dania główne jadłem dwa - ogromna niestrawność. Za drugim razem, ostrożniej podszedłem do schabowego - stare mięso, sine, pachniało słabe. Zostało całe na talerzu a i tak reszta spowodowała słabe uczucie. Jadłem rożnego rodzaju junk food w życiu i wiem ze jak moje jelita reagują w ten sposób - to cos jest nie tak. Hotel wydaje się być czysty, sauny spoko, woda w jacuzzi lekko za zimna - z tym da sie żyć. Ale jak jedzenie jest stare to cos tu nie gra. Dziwie się, bo śniadania były ok.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, tomaszf767
Zrecenzowano: 20 września 2018

Przyjechaliśmy na kilka dni z żoną na wesele i muszę pochwalić Hotel.
Czystość, wygoda i widoki (pokój z balkonem na Wisłę) oraz śniadanie - (naprawdę bogaty wybór zarówno ciepłych jak i zimnych potraw), były nawet naleśniki, gofry i racuchy do tego obsługa pytała czy zamówić jajecznicę czy omlet. Bar bardzo dobrze wyposażony a obsługa bardzo miła i uprzejma, zarówno recepcja jak i Bar/Restauracja. Sala weselna bardzo ładna i nowoczesna z dodatkowym barem oraz zimnym bufetem (na ciasto i desery) lodówką na zimne napoje, sekcją z owocami oraz tradycyjnym już wiejskim stołem. Zdecydowanie polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Marcin D
Zrecenzowano: 18 czerwca 2018

Bardzo ładny i czysty hotel ze świetną obsługą. Pokoje trochę małe, śniadanie i ogólnie jedzenie bardzo dobre. Szkoda że za spa trzeba osobno płacić i to cena hotelu też niska nie jest, co bardziej dziwi spa koszt w tygodniu jest inny niż w weekend za każdą rzecz hotel próbuje uszczypnąć klienta na jakieś drobne co jest trochę wkurzające ręcznik w spa 7 zł jak w weekend to godzina spa 5zł drożej, ceny w lodówce pokoju też jak z sheratona. Sauny działają od rana szkoda że jak ktoś wie coś na ten temat to powinien wiedzić że lepiej korzystać z tego typu zabiegów lepiej wieczorem. przy śniadaniu nalewaki np do jogurtu z którego nie idzie nic nalać tak samo jak podgrzewacze do filiżanek..... przerost formy nad treścią.

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa