“Rewelacja....jedzenie, piwo, obsługa :)”
Stara Octownia — recenzja

Stara Octownia
Nr 5 wśród 24 Restauracje (Puławy)

Pierwsza wizyta i przyznam....poezja. Zamówione pieczone żeberka rozpływały się w ustach - marynata robi swoje :). Poza tym w zestawieniu z pysznym sosem i pieczonymi ziemniakami tworzy niepowtarzalna całość. Do tego polecam "zaazotowaną Perłę" (lane piwo) jako dopełnienie całości. Niestety na deser chałwowy nie znalazło się miejsca...porcje słuszne ale z pewnością wrócę :). Gorąco polecam to miejsce ze względu na jedzenie i przemiłą obsługę. Pozdrawiam, tak trzymać.

Dziękujemy, Marom8

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Większość dań przygotowanych na głębokim tłuszczu, mało finezyjnie przyprawione - właściwie bezsmakowe. Ubogie menu - zarówno w przystawkach, daniach głównych jak i deserach. Naprawdę nie ma się czym uraczyć jak się nie gustuje w śledziu i wódce. Jak, ktoś już zaproszony to niech weźmie suplementy na trawienie chyba, że ma żelazny rzołądek.

Dziękujemy, Joe J
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Samo miejsce bez zarzutów, gusta są różne, ale wszystko spójnie wykończone z wyczuciem.
Obsługa też ok.
Natomiast jedzenie takie sobie. Ani pstrąg, ani dorsz, ani zaberka nam nie podeszły. Połączenia smaków, przyprawy, coś nie grało. Bukiet surówek wręcz zły. Mimo, że każdy z nas ma inny smak. Choć trzeba przyznać, że porcje były spore.
Jedyne co, to dobry był śledź i sok bananowy
Niestety ocena zła, nie wrócimy.

Dziękujemy, 756karolinak
Zrecenzowano 6 maja 2019

Trafiliśmy tu kierując się opiniami innych. Zaintrygowała nas też ciekawa lokalizacja blisko parku i kompleksu Czartoryskich. Krótka karta dań, bardzo smaczne jedzenie i przyjemne, przytulne miejsce. Ceny dań wyważone, obsługa sprawna, dania wyserwowano dość szybko. Trzeba pochwalić kucharza za ciekawe komponowanie smaków sosów do sałatek. Bardzo fajna przystawka, ser kozi z Wierzchoniowa z owocowym akcentem. Smaczne żeberka w sosie miodowo-barbecue i opolski pstrąg.

Dziękujemy, Andrzej S
Zrecenzowano 9 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam serdecznie tą restaurację. Trafiliśmy tu calkiem przez przypadek i byliśmy miło zaskoczeni. Ceny przystępne a jedzenia świetna. Polecam tatara z łososia, żeberka oraz rosół. Miła o obsługa, napewno znów tu wrócimy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Trip23615499920

Stara Octownia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Puławy, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Stara Octownia? Podziel się wrażeniami!