“Bardzo dobre domowe jedzenie”
Karczma Maciejka — recenzja

Karczma Maciejka
Nr 5 wśród 27 Restauracje (Puławy)
Zrecenzowano 15 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Lokal ten poznałam niedawno, karczmę pokazali mojemu chłopakowi jego znajomi i od tamtej pory jest tam częstym gościem. W tym miejscu można dobrze zjeść, a koszt obiadu nie rujnuje portfela. Porcje są duże, prawdziwi mężczyźni nie wyjdą stąd głodni. Obsługa jest miła, w lokalu jest taras/ogródek na którym miło jest spożyć posiłek. Jedyne zastrzeżenie jakie mam, to słaba muzyka puszczana z dziwnego radia. Karczma broni się sama, sporo tam gości, którzy przychodzą tu na niedzielne obiady, a także kierowców, którzy stołują się tu regularnie.

Termin wizyty: sierpień 2020
Dziękujemy, Maglamaj

Zrecenzowano 20 lipca 2020

Stolik z napisem "zdezynfekowano" był brudny, z resztkami jedzenia.
Sztućce podane oblepione poprzednim posiłkiem.
Kelnerka przyniosła porcję dla męża i widząc, że ja ciągle czekam po prostu odeszła.
Nie doczekałam się obiadu, po 45 minutach zrezygnowałam.
Na koniec przy płaceniu dowiedziałam się, że nie policzy mi za pierogi, których w ogóle nie dostałam.
Generalnie fatalne wrażenie. Nie polecam nikomu.

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, BBurza
Zrecenzowano 12 lipca 2020

Szybki posiłek w drodze. Wybieramy karczmę Maciejka. Jest kilka samochodów, wygodny parking, sala przestronna, stoliki oddalone od siebie. Mila obsługa. Zamawiamy flaki i pierogi ruskie. Jedzenie, szybko podane, ale bardzo przeciętne, ot takie by zjeść i przeżyć. Zwykły przydrożny zajazd na jeden raz.

Termin wizyty: czerwiec 2020
2  Dziękujemy, mbm07
Zrecenzowano 28 lutego 2020

Jeśli ktoś chce zjeść dobre, domowe jedzenie, to polecam jak najbardziej. Porcje są ok, da radę zjeść dwa dania, ceny jak wszędzie za kuchnię domową. Szybko podane.

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, MagdaDzi
Zrecenzowano 9 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Szybko podane, dania smacznie, miła obsługa. Widać po ruchu, że dosyć popularna lokalizacja. Pomimo tego obsługa przebiega sprawnie

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, Konrad075

Karczma Maciejka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Puławy, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Karczma Maciejka? Podziel się wrażeniami!