“Nie doczekaliśmy się części posiłków”
Karczma Maciejka — recenzja

Karczma Maciejka
Nr 5 wśród 27 Restauracje (Puławy)
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Cześć z nas otrzymała danie, ale ci co zamówili zupy nigdy się ich nie doczekali. Przypominanie kelnerkom nie zmieniło sytuacji, a przy placeniu okazało się że zupka dawno już wyszła. Dlatego nie wiemy jak smakuje grochowka.
Chcielismy zamówić danie jarskie, których w zasadzie w karcie nie ma. Pozostało tylko komponowanie czegoś z dodatków. Leniwe z sosem pieczarkowym i surówkami poprawne ale szału nie ma. Ze względu na fatalną obsługę nie przyjedziemy tu więcej. Trudno być zadowolonym wychodząc głodnym z knajpy po godzinie oczekiwania

Dziękujemy, aleksandrytka123

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal widać z trasy, parkuje przy nim dużo samochodów osobowych jak i tirów, co daje nadzieję na smaczne jedzenie i niedrogie.
Zamówiłem kaczkę w pomarańczach która okazała się rewelacyjnia wypieczona w punkt dobrze doprawiona i do tego była to połówka kaczki. Drugie danie które warto polecić to schabowy po lubelsku, soczysty smaczny do tego świeże surówki oraz talarki z ziemniaków dobrze doprawione. Do obiadu zamówiłem też kompot który był smaczny. Zostaliśmy szybko obsłużeni a ceny bardzo wyważone, warto się tutaj zatrzymać.

1  Dziękujemy, Michał C
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie mając na uwadze poprzednie opinie wspólnie z rodziną odwiedziłem to miejsce..
Jedzenie bez szału, świeże ale słabej jakości a ceny przy rozbiciu zestawu, tj zamówieniu czegoś z karty mocno przesadzone.

Dziękujemy, micha_r808
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze jak bywam w tej okolicy odwiedzam karczmę - jedzenie jest jak u mamy ,ceny przystępne a obsługa miła i uprzejma . Kierowcy TIR wiedzą gdzie się zatrzymać ...

3  Dziękujemy, koziorozec
Zrecenzowano 26 lutego 2019

Bardzo sprawna obsługa, bardzo dobre świeże jedzenie, ceny przystępne. Nic tylko się zatrzymać, odpocząć i zjeść. Polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, WCZW

Karczma Maciejka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Puławy, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Karczma Maciejka? Podziel się wrażeniami!