“Smacznie i tanio”
Karczma Maciejka — recenzja

Karczma Maciejka
Nr 5 wśród 27 Restauracje (Puławy)
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze jak bywam w tej okolicy odwiedzam karczmę - jedzenie jest jak u mamy ,ceny przystępne a obsługa miła i uprzejma . Kierowcy TIR wiedzą gdzie się zatrzymać ...

3  Dziękujemy, koziorozec

Zrecenzowano 26 lutego 2019

Bardzo sprawna obsługa, bardzo dobre świeże jedzenie, ceny przystępne. Nic tylko się zatrzymać, odpocząć i zjeść. Polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, WCZW
Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna, szybka obsługa. Smaczne jedzenie, klimatyczne miejsce. Wpadłem przypadkiem, na pewno jeszcze tam wrócę. Polecam! ☺️

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Velix00
Zrecenzowano 10 czerwca 2018

Zatrzymaliśmy się na śniadanko. Kilka pozycji gotowych zestawów do wyboru. Potężne i smaczne porcje. Za 14 zł jajecznica z 4 jaj, talerz wędlin i sera, ogórki i pomidorki, herbata lub kakao i kawa do wyboru, pieczywo bez ograniczeń. Wszystko świeże i bardzo smaczne, miła i sprawna obsługa. Duży parking również dla ciężarówek.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, ONEPLUSONE O
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy kaczkę w jabłkach i karczek z grilla. Kaczka pyszna, karczek dobry, ale trochę za suchy. Surówki świeże i bardzo smaczne. Porcje bardzo duże. Cenowo ok. Z piwkami bezalkoholowymi zapłaciliśmy 60 pln. Pani kelnerka bardzo sympatyczna, fachowo doradzała. Obsługa szybka. Polecamy!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, kingusek

Karczma Maciejka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Puławy, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Karczma Maciejka? Podziel się wrażeniami!