“Polecam!”
Karczma Maciejka — recenzja

Karczma Maciejka
Nr 5 wśród 27 Restauracje (Puławy)
Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna, szybka obsługa. Smaczne jedzenie, klimatyczne miejsce. Wpadłem przypadkiem, na pewno jeszcze tam wrócę. Polecam! ☺️

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Velix00

Zrecenzowano 10 czerwca 2018

Zatrzymaliśmy się na śniadanko. Kilka pozycji gotowych zestawów do wyboru. Potężne i smaczne porcje. Za 14 zł jajecznica z 4 jaj, talerz wędlin i sera, ogórki i pomidorki, herbata lub kakao i kawa do wyboru, pieczywo bez ograniczeń. Wszystko świeże i bardzo smaczne, miła i sprawna obsługa. Duży parking również dla ciężarówek.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, ONEPLUSONE O
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy kaczkę w jabłkach i karczek z grilla. Kaczka pyszna, karczek dobry, ale trochę za suchy. Surówki świeże i bardzo smaczne. Porcje bardzo duże. Cenowo ok. Z piwkami bezalkoholowymi zapłaciliśmy 60 pln. Pani kelnerka bardzo sympatyczna, fachowo doradzała. Obsługa szybka. Polecamy!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, kingusek
Zrecenzowano 18 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Menu w miarę szerokie. Głównie wieprzowina i drób, dobry wybór zup. Wybrałem schabowego, porcja zacna do najedzenia. Kotlet dobrze zrobiony (wysmażony i doprawiony) ziemniaki smaczne, surówki dobre. Szybkie zamówienie i dość szybkie dostarczenie na stół. Trafiłem tu przez przypadek i jestem zadowolony. Miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Marcin G
Zrecenzowano 9 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne, swojskie jedzenie. Ogromne porcje i bardzo szybka obsługa. Pomimo niedzieli i duzej liczby samochodow na parkigu, nie musielismy dlugo czekac na stolik. Goraco polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, KateB78

Karczma Maciejka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Puławy, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Karczma Maciejka? Podziel się wrażeniami!