Zrecenzowano: 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu Orlicka Skała oceniam bardzo dobrze.
Pokoje czyste, wyposazone w suszarke, czajnik, kawe, herbate, wode. Lozka wygodne, posciel czysta, meble nowe. Recznikow bylo duzo i byly dziennie zmieniane. Nie mozna sie bylo do niczego przyczepic. Jedynie moze malym minusem bylo to ze pokoje nie byly sprzatane, a szampony i mydla nie byly uzupelniane.

Basen czysciutki z ciepla woda, sauna bardzo ladna, podswietlana. 5/5!

Sniadania byly bardzo smaczne. Jedynie brakowalo mi codziennie koktajlu truskawkowego czy bananowego ( jeden raz sie pojawil), jajek na miekko oraz wiekszej ilosci swiezych warzyw ale i tak bardzo smaczne!

Obsluga bardzo mila!

Polecam naprawde fajne lokum!

Dziękujemy, dariachrobok
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaK4129, Kierownik, Orlicka SkalaOdpowiedź udzielona 13 listopada 2019

Szanowna Pani Sandro,

Dziękujemy za wybór naszego Pensjonatu, a także wysoką ocenę i miłą opinię. Jest nam bardzo miło, że Pani oczekiwania zostały spełnione. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani ponownie. Pozdrawiam !!

Zrecenzowano: 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce idelane na zimowy wypoczynek.
Zjazd od razu na nartach do wyciągu a wieczorem po przepysznej obiadokolacji relaks w basenie i saunie.
Dodatkowo sala zabaw dla dzieci i przestronne, czyste pokoje.

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, 960ewaz

Szanowna Pani Ewo,

Dziękujemy za wystawioną opinię! Każdego dnia robimy wszystko, by pobyt naszych Gości był wart miłych wspomnień. Cieszymy się, że udało się nam sprostać Pani oczekiwaniom.
Do zobaczenia wkrótce!

Zrecenzowano: 16 października 2018

- Nowy ośrodek
- Czyste, estetyczne pokoje i strefa SPA

- Po przyjeździe (piątek w nocy) okazało się, że nie ma wody. Recepcja czynna do 22. Na drzwiach wisi numer telefonu, ale nikt nie odbierał. 15 minut szukaliśmy kogoś, komu mogliśmy zgłosić temat. W końcu porozmawialiśmy z Panem technikiem, który powiedział, że pękła rura i że do rana powinno być ok. Słabo, bo ale zdarza się. JEDNAK kiedy powiedzieliśmy o tym rano na recepcji Pani powiedziała, że się zdarza i skończyła temat. Żadnej propozycji rekompensaty, czy pokazania, że jest im przykro. Dla nas było to duże utrudnienie.
- Sprzątanie polega na wyrzucaniu śmieci. Nawet łóżko nie zostało zaścielone.
- W sobotę o 20 chcieliśmy coś zjeść w restauracji. Na drzwiach była informacja, że restauracja jest czynna do 22, na karcie w pokoju, że do 21. Okazało się, że są tylko napoje. Zdzwiona Pani powiedziała, że przecież poza sezonem kucharz tak długo nie zostaje (mimo tego, że w ten weekend było pełne obłożenie hotelu). Zapytałam się więc do której zostaje, Pani powiedziała "no wczoraj był do 20, dzisiaj to do 18".
- Fatalna akustyka w pokoju. Jeszcze z taką się nie spotkałam.

Podsumowując, nie było tragedii, ale zdjęcia, cena i opis świadczą, że ten ośrodek pozycjonuje się na "wyższą półkę". Sytuacje, które się zdarzyły pasują bardziej do kwater lub hostelu niż do ***ośrodka.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, karolap444
Zrecenzowano: 9 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Pięknie położony ,nowy pensjonat,pyszne jedzenie,przyjazny personel,domowa atmosfera.Nie pierwszy raz byliśmy - baardzo polecamy .Basen czysciutki,strefa SPA bardzo dobra. Kuchnia urozmaicona,możliwe dania vegańskie.Trochę malo miejsca przy stolikach w jadalni.Z hotelu można zjechać już na nartach pod sam wyciąg ,czego chcieć więcej !

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, izolda73
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Asia K, Kierownik, Orlicka SkalaOdpowiedź udzielona 12 kwietnia 2018

Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 31 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem z dziećmi w ferie. Ogólnie rzecz ujmując jestem zadowolony. Menu bez zarzutu, jest wybór dania na obiadokolacje , śniadania zróżnicowane, wszystko smaczne. Sauna bardzo gustowna, gorąca woda w jacuzzi i chłodniejsza w basenie do pływania ( mi odpowiadała gdyż regularnie pływam). Obsługa pierwsza klasa, panie uśmiechnięte, kiedy trzeba pomocne i uprzejme. Jedyny mankament to niezbyt solidne sprzątanie.

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, jacekd10

Panie Jacku, bardzo dziękujemy i serdecznie zapraszamy.
Pozdrawiam.