Zrecenzowano: 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu Orlicka Skała oceniam bardzo dobrze.
Pokoje czyste, wyposazone w suszarke, czajnik, kawe, herbate, wode. Lozka wygodne, posciel czysta, meble nowe. Recznikow bylo duzo i byly dziennie zmieniane. Nie mozna sie bylo do niczego przyczepic. Jedynie moze malym minusem bylo to ze pokoje nie byly sprzatane, a szampony i mydla nie byly uzupelniane.

Basen czysciutki z ciepla woda, sauna bardzo ladna, podswietlana. 5/5!

Sniadania byly bardzo smaczne. Jedynie brakowalo mi codziennie koktajlu truskawkowego czy bananowego ( jeden raz sie pojawil), jajek na miekko oraz wiekszej ilosci swiezych warzyw ale i tak bardzo smaczne!

Obsluga bardzo mila!

Polecam naprawde fajne lokum!

Dziękujemy, sandrakasandraa
Zrecenzowano: 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce idelane na zimowy wypoczynek.
Zjazd od razu na nartach do wyciągu a wieczorem po przepysznej obiadokolacji relaks w basenie i saunie.
Dodatkowo sala zabaw dla dzieci i przestronne, czyste pokoje.

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, 960ewaz
Zrecenzowano: 16 października 2018

- Nowy ośrodek
- Czyste, estetyczne pokoje i strefa SPA

- Po przyjeździe (piątek w nocy) okazało się, że nie ma wody. Recepcja czynna do 22. Na drzwiach wisi numer telefonu, ale nikt nie odbierał. 15 minut szukaliśmy kogoś, komu mogliśmy zgłosić temat. W końcu porozmawialiśmy z Panem technikiem, który powiedział, że pękła rura i że do rana powinno być ok. Słabo, bo ale zdarza się. JEDNAK kiedy powiedzieliśmy o tym rano na recepcji Pani powiedziała, że się zdarza i skończyła temat. Żadnej propozycji rekompensaty, czy pokazania, że jest im przykro. Dla nas było to duże utrudnienie.
- Sprzątanie polega na wyrzucaniu śmieci. Nawet łóżko nie zostało zaścielone.
- W sobotę o 20 chcieliśmy coś zjeść w restauracji. Na drzwiach była informacja, że restauracja jest czynna do 22, na karcie w pokoju, że do 21. Okazało się, że są tylko napoje. Zdzwiona Pani powiedziała, że przecież poza sezonem kucharz tak długo nie zostaje (mimo tego, że w ten weekend było pełne obłożenie hotelu). Zapytałam się więc do której zostaje, Pani powiedziała "no wczoraj był do 20, dzisiaj to do 18".
- Fatalna akustyka w pokoju. Jeszcze z taką się nie spotkałam.

Podsumowując, nie było tragedii, ale zdjęcia, cena i opis świadczą, że ten ośrodek pozycjonuje się na "wyższą półkę". Sytuacje, które się zdarzyły pasują bardziej do kwater lub hostelu niż do ***ośrodka.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, karolap444
Zrecenzowano: 9 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Pięknie położony ,nowy pensjonat,pyszne jedzenie,przyjazny personel,domowa atmosfera.Nie pierwszy raz byliśmy - baardzo polecamy .Basen czysciutki,strefa SPA bardzo dobra. Kuchnia urozmaicona,możliwe dania vegańskie.Trochę malo miejsca przy stolikach w jadalni.Z hotelu można zjechać już na nartach pod sam wyciąg ,czego chcieć więcej !

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, izolda73
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Asia K, Kierownik, Orlicka SkalaOdpowiedź udzielona 12 kwietnia 2018

Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 31 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem z dziećmi w ferie. Ogólnie rzecz ujmując jestem zadowolony. Menu bez zarzutu, jest wybór dania na obiadokolacje , śniadania zróżnicowane, wszystko smaczne. Sauna bardzo gustowna, gorąca woda w jacuzzi i chłodniejsza w basenie do pływania ( mi odpowiadała gdyż regularnie pływam). Obsługa pierwsza klasa, panie uśmiechnięte, kiedy trzeba pomocne i uprzejme. Jedyny mankament to niezbyt solidne sprzątanie.

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, jacekd10

Panie Jacku, bardzo dziękujemy i serdecznie zapraszamy.
Pozdrawiam.