Duszniki Zdrój
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem zachwycona restauracją, która się mocno rozbudowała w przeciągu ostatnich lat.
MILI kelnerzy, pyszne jedzenie, estetycznie podane.
Jeśli ktoś planuje obiad w okolicy to polecam serdecznie- otwarta całorocznie!
Nie polecam restauracji na czeskiej stronie- tak nieuprzejmego przyjęcia to nigdy nie mieliśmy...

Dziękujemy, ewam74
Zrecenzowano: 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

W ośrodku nie mieszkałam, ale restauracja i bar robią niesamowite wrażenie. Świetna, regionala kuchnia. A do tego cudowne widoki z okien panoramicznych na góry, wyciąg i kościół św. Anny. Koniecznie!

Termin pobytu: marzec 2019

Wyszukaj opinie

karolina c
1/5
2 dni temu na stronie Google
Metal w jedzeniu !! Nie POLECAMY RESTAURACJI HANKA W Zielencu!
W Sobotę mieliśmy straszną przygodę- taka z najgorszych w życiu!!!! Gdzie na samą myśl aż Mnie trzęsie !
Byliśmy w restauracji Hanka w Zielencu.. zamowilismy jedzienie " grillowane mięsa" Malina zajada się boczkiem i nagle KRZYK, WRZASK , PŁACZ...Przez łzy krzyczy , że Ją boli ! Otwiera buzie - (pomyślałam że ugryzla się w język) Patrze do jej malutkiej buzki i co widzę WBITY w podniebienie METAL DŁUGOŚCI OK 2,5cm wyglądu szpilki.. reszty nie będę dokładnie opisywać..
TRAGEDIA okazało się że na boczku znajdowała się ( tak podejrzewamy) igla z drucianej szczotki do czyszczenia grilla.
Szczęście w nieszczęściu, że igla się wbiła ,A nie dostała do przełyku lub przewodu pokarmowego itp..
Jak można w restauracji dopuścić do takiej sytuacji!!! Podejście kucharza było na początku bardzo hmmm przepraszal Nas itp.. zaproponował na przeproszenie obiad na jego koszt "coś ekstra "..
Właściciel ośrodka- restauracji nawet się nie pojawił- Nic , zero.. żadnego przepraszam !
Również po czasie nie fajne było zachowanie kucharza który po parę razy powtórzył nam że nie zapłaciliśmy za tą "kolację z metalową wkładką "
Bylo to dla Nas oczywiste że w takiej sytuacji nie placimy - zresztą prawie nic nie zjedliśmy.. A obiad na drugi dzień, który miał wynagrodzić te straszne zdarzenie był tak PODły że brak mi słów - jakieś prze smażone resztki mięsa!!!
Szkoda bo Taka restauracja powinna postarać się wybrnąć z tak strasznego zdarzenia i stanąć na rzęsach żeby wyjść z tego z Twarzą!

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, karolina c
Zrecenzowano: 8 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja. Przestronne pokoje. Smaczne jedzenie. Miła obsługa. Jedynymi minusami są niedogrzany kącik zabaw dla dzieci i zbyt zimna woda w basenie. Ale 5 plus za całokształt. Szczerze polecam. Od. Jedzenie dużo smaczniejsze niż w Szarotce.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, marcint2018
Zrecenzowano: 15 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko czego trzeba pod jednym dachem! :) W okresie jesiennym psiaki mile widziane :) Przyjemna strefa dla relaksu - jacuzzi, basen, leżaczki - wszystko w cenie. Jedynie za sauny trzeba dopłacić i zgłosić chęć korzystania na recepcji z wyprzedzeniem. W Hance znajduje się tez restauracja oraz bar. Bardzo miła obsługa! :)

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, kawamleko