Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju
papierowe niezwykłości :-)

Muzeum bardzo nas zaskoczyło i to pozytywnie! Bo cóż można powiedzieć o...papierze? A można i to... Przeczytaj więcej

KlossJ23
Gmina Bolesławiec, Polska
Ciekawe miejsce

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019
adrianbD1208PB
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze mówiąc to oprócz tego, z czego robi się papier nie wiedziałem o nim nic więcej :) miejsce bardzo ciekawie, można poznać historię papieru, pieniądza (o ile to nie zesonowa wystawa) można też
zobaczyć proces jego powstania. Polecam to miejsce z uwagi na swój charakter i historię.

Dziękujemy, adrianbD1208PB
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przed odwiedzeniem tego muzeum troszkę o nim poczytałem i muszę przyznać, że wszelkie negatywne opinie można włożyć między bajki. Muzeum od samego progu jest arcyciekawe. Pracownicy uwijają się jak w ukropie, żeby dogodzić odwiedzającym. Może ceny biletów nie należą do najtańszych, ale każda wydana złotówka jest tego warta. Rodziny z dziećmi koniecznie powinny wykupić maluchom warsztaty - moje dzieciaki miały wielką frajdę przy własnoręcznym wyrobie papieru. Polecam w 100%. Kto nie odwiedzi ten gapa

1  Dziękujemy, 168radekw
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Punkt obowiązkowy przy zwiedzaniu Dusznik. Miejsce ciekawego choć dla malutkich dzieci poniżej 3 roku życia raczej obiekt mało ciekawy. Fajne warsztaty czerpania papieru oraz wystawa polskiego pieniądza. Muzeum akceptuje karty dużej rodziny (ogólnopolska)

Dziękujemy, kurczeno
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zwiedzić. Muzeum jest dostosowane dla każdego bez wyjątków. Wiele ciekawostek, a w dodatku można zrobić własną kartkę papieru. Polecam!

Dziękujemy, Tatiana S
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Bardzo przyjemnie i ciekawie! Weszliśmy z psem, który został miło przywitany. Ciekawa historia papiernictwa razem z audioprzewodnikiem. Następnie muzeum polskiego pieniądza z możliwością przeswietlenia banknotów np UV. Oglądaliśmy również dzieci biorące udział w warsztatach czerpania papieru. Polecamy!

Dziękujemy, Aleksandra K