Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju
Fascynujące miejsce

Wystawa ciekawa, a przede wszystkim fantastyczny przewodnik, który świetnie nawiązuje kontakt ze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 maja 2019
611anetaf
Kielce, Polska
Ciekawe muzeum

Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019
782zbigniewb
Jaworzno, Polska

Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019

Ciekawe muzeum, przybliżające historię papiernictwa. Bardzo interesująca wystawa banknotów.Ciekawie i z pasją opowiada o nich przewodnik. Muzeum jednak absolutnie nie do zdobycia dla osób poruszających się wyłącznie na wózku inwalidzkim. Osoby wspomagające się wózkiem - dadzą radę (w salach są odpowiednie podjazdy).

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, 782zbigniewb
Zrecenzowano: 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne, ciekawe miejsce, dzięki Pani przewodnik dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o historii papieru. Uważam, że warto tam zajrzeć

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, 860marikab
Zrecenzowano: 4 marca 2019

fantastyczne miejsce i doskonała pani przewodnik, która w sposób prosty i przystępny opowiedziała nam historie papieru w Europie i w Polsce. Bardzo polecam

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, ewa k
Zrecenzowano: 17 lutego 2019

Niezłe miejsce dla wszystkich, nawet ludzie z doświadczeniem w poligrafii dowiedzą się nowych rzeczy ;)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, dze69
Zrecenzowano: 9 lutego 2019

Polecam warsztaty z czerpania papieru! Swietna wystawa - przemily pan "od banknotow", polecam! W okolicy swietne skrytki geocachingowe.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, rodzinazwarszawy