51 USD
Hotel Muza(Duszniki Zdrój)
56 USD
  • Bar/Salon
  • Spa
Wellness & Spa Werona(Duszniki Zdrój)
67 USD
  • Bezpłatny parking
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
92 USD
Hotel Impresja(Duszniki Zdrój)
Alpejski Zieleniec(Duszniki Zdrój)
Absolwent(Duszniki Zdrój)
Agal Sport(Duszniki Zdrój)
Goralski Dwor(Duszniki Zdrój)
  • Obsługa pokojowa
Zrecenzowano 24 sierpnia 2016

Zameldowanie przebiegło bez problemów. Pokój na drugim piętrze. Czysty . I tu jet to ale.. Chyba bez wentylacji , bo niestety z łazienki rozchodziły się nie przyjemne zapachy.
Po interwencji zamieniono nam na inny. Właściciel sam przyniósł klucz z przeprosinami.

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Ewa H
Zrecenzowano 16 sierpnia 2016

Bardzo ładny, czysty hotel z bilardem, smacznymi śniadaniami i bardzo miłą obsługą.
Pozwolono nam zakwaterować się już o 11, co było nam bardzo na rękę.
Dość duży parking, ale w sezonie jest zapełniony.
Hotel w samym centrum

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Gadu082016
Zrecenzowano 7 sierpnia 2016

Hotel dobry na 1 nocleg. Jeśli planujesz być dłużej, to:
- weź własne środki czystości, bo nie dostaniesz kolejnych
- weź swoje ręczniki, bo bardzo z wymiana oszczędzają. Ja dostałem informacje ze kolejna wymiana bedzie odplatna
- weź płyn do naczyń, bo szklanki musisz codziennie sobie umyć
- weź dużo wody, jeśli jedziesz w cieple dni. więcej niż w pierwszy dzień nie dostaniesz
- jesli rezerwujesz studio, tzn pokój na 4 osoby, to i tak ręczników będzie na 3 osoby
Ja odniosłem wrażenie, że bardzo przeszkadzaliśmy obsłudze (z włascicielem włącznie).
Kilka słów o sniadaniach. Całkiem smaczne, ale jesli chce się miec dostęp do pełnego menu to trzeba jeść o 8:00. W innym przypadku możesz usłyszeć, ze zrobienie czegoś "się nie opłaca" lub że po prostu już nie ma.
Tak więc ja osobiście nie polecam hotelu.

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Filip K
Zrecenzowano 15 lipca 2014

Hotel w centrum Dusznik Zdr., niby 3 gwiazdki...ale pokoje podczas tygodniowego pobytu ani razu nie sprzątane, ręczniki nie zmienione, kosz na śmieci nie opróżniony, butelki z wodą nie uzupełnione. Sauna niedogrzana i droga. Na plus bardzo miła obsługa i smaczne jedzenie.

Data pobytu: lipiec 2014, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Christophe G
Zrecenzowano 15 lutego 2014

Wykupiliśmy na Gruponie pobyt w hotelu, który chcieliśmy połączyć z szusowaniem po stokach w Zieleńcu. Rezerwacji dokonaliśmy około 1,5 tygodnia przed przyjazdem. Pierwsze rozczarowanie zaraz po przekroczeniu progu hotelu- nie było nas na liście rezerwacyjnej. I co teraz? Po wykonanym telefonie przez recepcjonistkę udało się. Zadowoleni wkroczyliśmy do miejsca składającego się z dwóch sypialni i tzw.saloniku. I już był ok gdyby nie fakt,że nasza radość trwała krótko. Po około 5 minutach stukot do drzwi-pomyłka, my mamy pokój o jeszcze jedno piętro do pokonania wyżej czyli 3. I niestety nie było już tak fajnie. Pokój z oddzielnymi 3 łóżkami w dwóch sypialniach- a wyraźnie zamawiając rezerwację prosiliśmy o 1 wspólne. Zsunięcie nie wchodziło w grę. Po średnio przespanej nocy śniadanko- poprzedniego dnia informacja iż jest ze względu na sobotę do 11. W restauracji okazało się że niestety nie, tylko do 10, na szczęście przygotowali nam posiłek.

Data pobytu: luty 2014, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Dobrosława D