Zrecenzowano: 16 sierpnia 2016

Bardzo ładny, czysty hotel z bilardem, smacznymi śniadaniami i bardzo miłą obsługą.
Pozwolono nam zakwaterować się już o 11, co było nam bardzo na rękę.
Dość duży parking, ale w sezonie jest zapełniony.
Hotel w samym centrum

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Gadu082016
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2016

Hotel dobry na 1 nocleg. Jeśli planujesz być dłużej, to:
- weź własne środki czystości, bo nie dostaniesz kolejnych
- weź swoje ręczniki, bo bardzo z wymiana oszczędzają. Ja dostałem informacje ze kolejna wymiana bedzie odplatna
- weź płyn do naczyń, bo szklanki musisz codziennie sobie umyć
- weź dużo wody, jeśli jedziesz w cieple dni. więcej niż w pierwszy dzień nie dostaniesz
- jesli rezerwujesz studio, tzn pokój na 4 osoby, to i tak ręczników będzie na 3 osoby
Ja odniosłem wrażenie, że bardzo przeszkadzaliśmy obsłudze (z włascicielem włącznie).
Kilka słów o sniadaniach. Całkiem smaczne, ale jesli chce się miec dostęp do pełnego menu to trzeba jeść o 8:00. W innym przypadku możesz usłyszeć, ze zrobienie czegoś "się nie opłaca" lub że po prostu już nie ma.
Tak więc ja osobiście nie polecam hotelu.

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Filip K
Zrecenzowano: 15 lipca 2014

Hotel w centrum Dusznik Zdr., niby 3 gwiazdki...ale pokoje podczas tygodniowego pobytu ani razu nie sprzątane, ręczniki nie zmienione, kosz na śmieci nie opróżniony, butelki z wodą nie uzupełnione. Sauna niedogrzana i droga. Na plus bardzo miła obsługa i smaczne jedzenie.

Data pobytu: lipiec 2014, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Christophe G
Zrecenzowano: 15 lutego 2014

Wykupiliśmy na Gruponie pobyt w hotelu, który chcieliśmy połączyć z szusowaniem po stokach w Zieleńcu. Rezerwacji dokonaliśmy około 1,5 tygodnia przed przyjazdem. Pierwsze rozczarowanie zaraz po przekroczeniu progu hotelu- nie było nas na liście rezerwacyjnej. I co teraz? Po wykonanym telefonie przez recepcjonistkę udało się. Zadowoleni wkroczyliśmy do miejsca składającego się z dwóch sypialni i tzw.saloniku. I już był ok gdyby nie fakt,że nasza radość trwała krótko. Po około 5 minutach stukot do drzwi-pomyłka, my mamy pokój o jeszcze jedno piętro do pokonania wyżej czyli 3. I niestety nie było już tak fajnie. Pokój z oddzielnymi 3 łóżkami w dwóch sypialniach- a wyraźnie zamawiając rezerwację prosiliśmy o 1 wspólne. Zsunięcie nie wchodziło w grę. Po średnio przespanej nocy śniadanko- poprzedniego dnia informacja iż jest ze względu na sobotę do 11. W restauracji okazało się że niestety nie, tylko do 10, na szczęście przygotowali nam posiłek.

Data pobytu: luty 2014, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Dobrosława D
Zrecenzowano: 24 września 2013

Jedzenie w restauracji przepyszne, chociaż menu ciut za ubogie. 90% dań składa się głównie ze schabowego bądź piersi z kurczaka. Obsługa w większości miła i życzliwa .

Nigdy przedtem jednak nie spotkałem się z obowiązkiem opłaty za parking w hotelach. Jest to dla mnie conajmniej dziwne. No i ten właściciel. Pan zapomniał chyba czym jest kultura osobista, gdyż nie odpowiadał na życzliwe "dzień dobry" i ogólnym zachowaniem dawał do zrozumienia, że jesteśmy tutaj niezbyt mile widziani, ponieważ "chcemy za dużo, a za mało płacimy". No i wyszedł kiedyś do nas na Parking z wielkimi pretensjami, ze postawiliśmy samochód nie w miejscu, w którym by sobie tego on życzył.

Reasumując hotel urokliwy, ze średniej jakości pokojami. Obsługa miła i uczynna. Jednakże właściciela radzę omijać szerokim łukiem

• Data pobytu: luty 2013, podróż z rodziną
4  Dziękujemy, Anna M