Narciarska Jazda

Zrecenzowano: 13 marca 2019
Adam B
bardzo dobry ośrodek do jazdy na nartach

Zrecenzowano: 10 lutego 2019
Marek P
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Przebywaliśmy na urlopie w Zieleńcu i zahaczyliśmy o tę restauracje,Byliśmy na obiedzie w Gryglowce,rozumiem że to nie sezon,ale żeby serwować śmierdzące miesiwo po wysmażeniu to już ochyda,omijać szerokim łukiem tą knajpę,jedynie co dobre to piwko,po powrocie do kurortu przesiedziałem długie popołudnie w wc po tym obiadku,blee

Dziękujemy, Sławomir P
Zrecenzowano: 13 marca 2019

Zieleniec mój ulubiony ośrodek narciarski, jeden z większych i najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce. Z Dusznik można dojechać bezpłatnym skibusem. Super kurort narciarski, trasy dostosowane do możliwości każdego, dużo wyciągów ale też sporo ludzi. Bardzo ładne otoczenie, dużo śniegu, wieczorami niestety muldy ale się jeździ to muszą być. Stoki ratrakowane. Można przemieszać się od Mieszka aż po ski-express, więc przez parę godzin jeżdżenie bez powtórzenia tras. Dwa wyciągi z ogrzewaną kanapą więc co jakiś czas można nagrzać tyłek :), ale trzeba sie liczyć z kolejkami (ferie zimowe). Polecam wieczorna jazdę można odetchnąć od tłumów.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Adam B
Zrecenzowano: 6 marca 2019

Zieleniec, znane mi od b.dawna miejsce, blisko od mego miejsca zamieszkania (ok 250km) stoki w mirę zadbane, choć krótkie, wiadomo , że to żadne Dolomity, czy inne Alpy, nawet Czechy. Strasznie negatywnie oceniam tzw."duży parking" koło GOPRu. W sobotę 5 marca 2019 r cały parking był "zapchany" i kierowano nas , na parking ziemny nieutwardzony obok, skasowano 20 zł !!! (choc niby parkingi w Zieleńcu gratis !) i..... i zaczęła się "polka" przy wyjeździe,było "na plusie" teren stał się b. grząski. Przez ok 30 min. starałem się sam wyjechać techniką "przód- tył" i tak się "zarznąłem", że konieczna była pomoc innych aut (wiem co piszę , bo mam przejechane ok 1 mln km i coś tam , coś tam n/t jazdy w różnych warunkach wiem ). Auto wyglądało jakbym turlał je w błocie, sprzęgło też "dostało" . Nie muszę dodawać , że z obsługi parkingu NIKOGO nie było !! SKANDAL !!

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Krzysztof P
Zrecenzowano: 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W Zieleńcu jest bardzo dużo tras narciarskich i wyciągów które zapewniają pełną harmonię w wypoczynku na nartach można zmieniać trasy i szukać odpowiednich dla siebie stoków do jazdy również w Zieleńcu znajduje się bogata baza kulinarna można dobrze zjeść i odpocząć W trakcie 6 na nartach dojazd do Zieleńca jest bardzo dobry można się dostać z dwóch stron i drogi są dobrze przygotowane co najważniejsze parkingi są bezpłatne i bez problemu można zaparkować swoje auto

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Marek P
Zrecenzowano: 7 lutego 2019

Jak można przeczytać na stronie internetowej - zieleniec to jeden z największych i najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce. I faktycznie - robi takie wrażenie.
Około 29 wyciągów i tyleż tras - o bardzo zróżnicowanym poziomie trudności.
Ponieważ my własnie zaczynaliśmy przygodę z nartami wybraliśmy jedną z łatwiejszych.

Co ważne - na miejscu jest wszystko, czego potrzeba - przestronne parkingi, szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, gastronomia, hotele...

Jeżeli chodzi o szkółki - my skorzystaliśmy z Gryglówki i jesteśmy bardzo zadowoleni. Po 2h szkolenia dla 4 osobowej rodziny wszyscy samodzilenie korzystaliśmy zarówno z wyciągu jak i stoku.

Wszystkie osoby na miejscu bardzo uprzejme i pomocne - począwszy od pani w kasie z karnetami, skończywszy na osobie pomagającej początkującym wsiąść na orczyk.

Wspaniałe miejsce, bawiliśmy się cudownie - gorąco polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, RafalGli