Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

bylismy dwa razy w 2018 i 2019 ... pewnie przyjedziemy jeszcze ... cudowny spokoj, genialne jedzenie, mila obsluga ... czekamy na remont nowego skrzydla, bo zapowiada sie pieknie !!
ogolnie pobyt - magia :)

Dziękujemy, PrzemekS495
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra lokalizacja obiektu: cisza, spokój. W pobliżu kameralne restauracje i dużo zieleni. Wspaniała obsługa hotelu, pyszne śniadania, duża dbałość o czystość. Dla jeszcze lepszego komfortu brakowało mi gniazdka przy łóżku i szafki na kosmetyki w łazience. Poza tym wszystko na 5+.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, monioboro
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Zostaliśmy bardzo sympatycznie przywirani. Czysty, spory pokój. Wygodne łóżka. Duża i czysta łazienka. Mieliśmy z pokoju wyjście na wspólny taras. Podczas cieplejszych dni można tu bardzo przyjemnie spędzić czas. Blisko do Parku Zdrojowego. Wspaniałe, urozmaicone śniadanie.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, -joanna-od-2016
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Witam tak na świeżo! Byłem 14-16.06.2019. Duszniki wspaniała miejscowość turystyczna. Szkoda tylko że nie ma szczęścia do włodarzy. Brakuje mocno gospodarza w pełnym tego słowa znaczeniu. Pani burmistrz w miasta Polanicy bije na głowę burmistrza Dusznik. Duszniki piękne, jak wspomniałem, tylko tak, jak by się tu czas zatrzymał. Brakuje inwestorów i są duże zaniedbania. Trudno, ale przyjechałem tu po 15 tatach i mam skale porównawczą. Teraz wracajmy do hotelu IMPRESJA. Gościłem W TYM ZACNYM MIEJSCU PO RAZ PIERWSZY. Obsługa - począwszy od recepcji po personel ocena na 5. Pokój duży przestronny, czysty. Brakowało mi tylko radia w pokoju np. radio-budzika. Niby nic ale...Posiłki i sala restauracyjna na 5. Czysto i smacznie. Śniadania zaspokoją każdego! Obiadokolacje b. dobre. Całość adekwatna do ceny. Jeśli ktoś z was zapragnie ciszy, dobrego hotelu, świeżego powietrza, pięknych widoków okolicy i licznych atrakcji turystycznych zdecydowanie polecam ten hotel.
Bogusław - z Wrocławia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój SUPERIOR. Narożny jest jasny i przestronny.
Dziękujemy, boka1101
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel wybrałam ze względu na możliwość wykorzystania punktów z MyBenefit.
Z zewnątrz i wewnątrz hotel przyjemny, jednak po raz pierwszy spotkałam się nocując w hotelu, że słyszałam każdy szept sąsiada zza ściany. Cieszę się, że wzięłam ze sobą stopery do uszu bo w przeciwnym razie byłby to kiepski urlop. Komiczne było to, że po wyłączeniu telewizora we własnym pokoju "mogłam" posłuchać go z pokoju sąsiada Kolejnego zdziwienia doznałam, gdy chciałam podłączyć telefon do prądu przy swoim łóżku, ponieważ niestety nie przewidziano tam gniazdka Kolejny minus to brak jakiejkolwiek półki w łazience, gdzie możnaby odłożyć kosmetyki. Na pochwałę za to zasługują śniadania.
Reasumując: głównie ze względu na tragiczną akustykę hotelu nie wybrałabym go ponownie.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Izabela H