“Dobre jedzenie ”
Hospoda Ceska — recenzja

Hospoda Ceska
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy na obiad z ciekawości. I muszę powiedzieć że miejsce super. Bardzo dobre czeskie piwo. Dobre jedzenie. Placek z mięsem wędzonym był pyszny...coś innego. Kelnerki miłe.
Polecam.

1  Dziękujemy, Dominiczka

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Faktycznie czeskie jedzenie. Bylo ok choc szalu nie robi. Obsluga troche powolna ale ok. Mozna przyjsc tu dla odmiany.

Dziękujemy, krzysztofg157
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa lokalu bardzo miła i zaangażowana mimo młodego wieku (widać że w wakacje chcą sobie dorobić), tłok w lokalu bardzo duży, mimo tego dają radę. Jedzenie smaczne i dość duże porcje. Nie jest to wykwintna restauracja, ale nie takiej tu szukaliśmy. Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, 903jarekk
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cieszę się, że trafiliśmy do tej gospody już pierwszego dnia naszego pobytu w Dusznikach Zdrój. Dzięki temu, mimo poczynionych obserwacji w schronisku Masarykova Chata, mogę powiedzieć, że Czesi są gościnni, pogodni, uprzejmi.
Jedzenie bardzo smaczne, chrupiący placek ziemniaczany z kapustą kiszoną (polską, myślę i dobrze) i wędzoną karkówką, żeberka w fenomenalnej marynacie (receptura nie do zdobycia, negocjacje polsko - czeskie nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, obstawiam w składzie alkohol ale toż to jeden składnik). Szef Bohumir zaglądał co jakiś czas do nas i bardzo ciekawie opowiadał o Czechach, swoim życiu w Polsce i rozmaitych związkach czesko - polskich.
Oczywiście smaczne czeskie piwa.
Zaglądajcie, polecam.

Dziękujemy, AlicjaEr
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

To co podają to nie naśladowanie czeskiej kuchni, ale prawdziwa czeska kuchnia. Świetnie przygotowane, ceny rozsądne i do tego dobre piwo i miła obsługa. Knajpka ma swój klimat.

1  Dziękujemy, Exploration-Kris

Hospoda Ceska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Duszniki Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Hospoda Ceska? Podziel się wrażeniami!