Duszniki Zdrój

“Cudownie”
Dzień Dobry Cafe — recenzja

Dzień Dobry Cafe
Nr 1 wśród 1 Desery (Duszniki Zdrój)
Opis: "Skąd w Dusznikach Dzień Dobry Cafe? Bo nigdzie na świecie „dzień dobry” nie brzmi tak miło jak w Dusznikach-Zdroju! Naukowcy twierdzą, że to najczęściej wypowiadana nazwa kawiarni przez ludzi na całym świecie i to w każdym możliwym języku. Ludzie mówią Dzień Dobry (Cafe) średnio kilkanaście razy dziennie, a rekordziści nawet kilka tysięcy razy na dzień! Mówią o nas wszyscy! Każdy widocznie musiał już o nas usłyszeć! Można powiedzieć ­ jesteśmy sławni! A nazwa to tylko początek, bo najwspanialsza na świecie kawa i pyszności wszelakie czekają na Ciebie drogi Gościu w środku.Tutaj możesz poczuć się swobodnie i błogo, a każdy dzień stanie się dobry na dobry dzień. Spróbuj naszych specjałów i za każdym razem mówiąc „dzień dobry” wspomnij dusznickie Dzień Dobry Cafe!"

Bardzo smakowicie, umiarkowane ceny i przesympatyczna obsługa. Relaksująca muzyczka. Zdecydowanie warto! Mniam!

Dziękujemy, Grazot

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna kafejka. Mila obsluga i odwiedzajacy kafejke kot :) pod koniec dnia niestety maly wybor byl ale slodycze i lody bardzo dobre.

Dziękujemy, krzysztofg157
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kawiarnia z ogromnym potencjałem, świeże ciasta, aromatyczna kawa, oferta śniadaniowa no i ceny przystępne! Przytulny wystrój, miła atmosfera i znakomita obsługa. Polecamy z całego ❤️

2  Dziękujemy, 392alicja
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kawy mrożone przepyszne!
Ciasta świeże smaczne! Pavlova godna polecenia, czekoladowa monoporcja wyśmienita.
Lemioniada z ogórkiem bardzo smaczna a Aperol Spritz genialny!

2  Dziękujemy, marcinkX3262ZU
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe, klimatyczne miejsce z dobrą kawą i koktajlami w samym rynku. Bardzo miła obsługa. Super, że do menu wprowadzane są nowe pozycje. Bardzo smaczne tosty odkryliśmy dopiero ostatniego dnia naszego pobytu w Dusznikach a szkoda.
Dla nas jedynym minusem jest późna pora otwarcia kawiarni ale tak to już jest jeśli ma się nawyk picia kawy o 7 rano:)

1  Dziękujemy, Mrykus14

Dzień Dobry Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Duszniki Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Dzień Dobry Cafe? Podziel się wrażeniami!