“Tydzień w Dusznikach”

Restauracja Dobre Smaki

Lokal wybraliśmy na podstawie recenzji z Tripadvisor, zarówno codzienna frekwencja, jak i obserwowanie pustek w innych lokalach w Dusznikach sprawiała, że nie mieliśmy nawet ochoty próbować innych kuchni. W Dobrych Smakach stołowaliśmy się przez tydzień i przetestowaliśmy sporą część menu. Podsumowując: ryby i zupy są świetne, partner zachwalał również dania mięsne (oprócz sznycla - wygląda imponująco, ale mięso jest rozbite zbyt cienko), nie smakowała nam jedynie pizza (preferujemy cienki spód, w Dobrych Smakach niby silą się na pizzę włoską, ale ciasto było słabe oliwa również, w dodatku smakowała maggi). Porcje są imponujące, więc niestety nigdy nie udało nam się wcisnąć deseru, chociaż wyglądały przepięknie. Obsługa z jednym wyjątkiem dobra.

1  Dziękujemy, 153kasiaz

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni wspaniałymi opiniami zdecydowaliśmy się na obiad w tym miejscu. Jedzenie poprawne, nie porywa co prawda (warzywa z mrożonki do ryby w miesiącu sierpniu...) ale można wpaść zwłaszcza że wybór w Dusznikach jest żaden;)

Dziękujemy, DomiBk
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna pod każdym względem
Pełny profesjonalizm w każdej kwestii
Wszystkie posiłki baaaardzo smaczne
110% POLECAM

2  Dziękujemy, 288marcinm
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre kluski śląskie z gulaszem, polecam sezonową zupę kurkową a na ochłodę domową lemoniadę malinową
Na tarasie można siedzieć z psem. Miła obsługa i sprawnie podane potrawy. Polecam.

Dziękujemy, 914paulinac
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i ladnie podane. Obsluga bardzo mila a i cena ok. Tylko duzo chetnych i czasem brak miejsc... no ale to nie dziwi :)

Dziękujemy, krzysztofg157

Restauracja Dobre Smaki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Duszniki Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dobre Smaki? Podziel się wrażeniami!