Duszniki Zdrój

“Poprawnie”

Restauracja Dobre Smaki
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni wspaniałymi opiniami zdecydowaliśmy się na obiad w tym miejscu. Jedzenie poprawne, nie porywa co prawda (warzywa z mrożonki do ryby w miesiącu sierpniu...) ale można wpaść zwłaszcza że wybór w Dusznikach jest żaden;)

Dziękujemy, DomiBk

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna pod każdym względem
Pełny profesjonalizm w każdej kwestii
Wszystkie posiłki baaaardzo smaczne
110% POLECAM

2  Dziękujemy, 288marcinm
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre kluski śląskie z gulaszem, polecam sezonową zupę kurkową a na ochłodę domową lemoniadę malinową
Na tarasie można siedzieć z psem. Miła obsługa i sprawnie podane potrawy. Polecam.

Dziękujemy, 914paulinac
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i ladnie podane. Obsluga bardzo mila a i cena ok. Tylko duzo chetnych i czasem brak miejsc... no ale to nie dziwi :)

Dziękujemy, krzysztofg157
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na obiedzie w niedzielę 25.08.2019. Jedzenie bardzo dobre. Duży ruch. Jedyny minus to sytuacja gdy poprosiłem o fakturę i otrzymałem odpowiedź że Ok tylko musze przyjść po nią jutro bo teraz jest ruch i nie da się jej wystawić ani niestety wysłać też nie można.

Dziękujemy, destrotap

Restauracja Dobre Smaki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Duszniki Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dobre Smaki? Podziel się wrażeniami!