“Obiad”

Restauracja Dobre Smaki
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na obiedzie w niedzielę 25.08.2019. Jedzenie bardzo dobre. Duży ruch. Jedyny minus to sytuacja gdy poprosiłem o fakturę i otrzymałem odpowiedź że Ok tylko musze przyjść po nią jutro bo teraz jest ruch i nie da się jej wystawić ani niestety wysłać też nie można.

Dziękujemy, destrotap

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne, dobrze doprawione, sprawnie podane i " dla oka" Jedyne do czego można by się było doczepić, to wielkość porcji. Mogły by być trochę większe ( chociaż o 1/4). Ceny umiarkowane.

Dziękujemy, Miecho72
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wczoraj późno wróciliśmy z Pragi, a w związku z tym, że w pobliżu restauracji znajdował się hotel, w którym zatrzymaliśmy się, postanowiliśmy coś w Smakach zjeść.
Miejsce jest urządzone z dbałością o drobiazgi. Przytulnie, dużo zieleni, świeże kwiaty w wazonikach, nad każdym stołem lampa otulona „wstążkowym” abażurem.
Pachnie świeżo przygotowywanym jedzeniem. Czysto.
Mimo późnej pory prawie wszystkie stoły zajęte.
Pani, która nas obsługiwała, miła, uprzejma, uważna. Profesjonalnie.
Zamówiliśmy 4 dania: żeberka barbecue, pieczonego sandacza, pastę aglio oilo i burgera z krewetką w tempurze i frytkami z batatów. Pięknie podane i smaczne. Naprawdę warto zajrzeć do Dobrych Smaków.

Dziękujemy, AlicjaEr
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie mogę wypowiedzieć się na temat jedzenia bo nawet go nie mogliśmy zamówić.
Szanowna Pani obsługująca oświadczyła, iż pracuje dziś do 22 wiec o godzinie 16 nie będzie nosić dań na ogródek gdyż pada deszcz i „mokra nie będzie siedzieć w robocie”.
Można zrozumieć takie pragnienia, lecz sposób w jaki to oznajmiła był absolutnie skandaliczny. Odechciało nam się czegokolwiek próbować w tej knajpie. Na miano restauracji w naszych oczach to miejsce nie zasłużyło.

Dziękujemy, piotrw86
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Nie od dzisiaj wiadomo że tajemnica dobrej pizzy to dobre ciasto. A tu robią je wyśmienicie. Byłem raz, ale pizzy z Dobrych Smaków nie zapomnę :-)

Dziękujemy, Exploration-Kris

Restauracja Dobre Smaki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Duszniki Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dobre Smaki? Podziel się wrażeniami!