Troszkę historii

Zrecenzowano: 26 lipca 2017
andrzejbrzuziewski
Reda, Polska

Zrecenzowano: 3 maja 2018

Fajne miejsce; włożono dużo wysiłku w utworzenie muzeum i poligon z miejscem do obserwacji inscenizacji; nożna dobrze zagospodarować stare obiekty wojskowe; gratuluję właścicielowi pasji; oby jak najmniej zazdrośników; mieszkam w strefie B lotniska; można wszystko zlikwidować, budować trudniej, dużo trudniej; Dziękuję za zaproszenie; z szacunkiem Roman Pająk; p.s. należy zabrać dobre buty i pelerynę, jeszcze raz gratuluję pomkysłu

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Roman P
Zrecenzowano: 26 lipca 2017

Muzeum rewelacja a syn właściciela to istny pasjonat, można by było słuchać jego wypowiedzi godzinami-rewelacja polecam! Pozostali panowie z obsługi to sami fachowcy, którzy potrafią zadbać o miłą atmosferę. A na koniec mega zabawa rzut granatem i .... resztę polecam samemu zobaczyć!!!

1  Dziękujemy, andrzejbrzuziewski
Zrecenzowano: 23 lipca 2017

Muzeum odwiedziłem z żoną i piecio letnią córką. Można by rozpisywać się na temat eksponatów, których jest naprawdę dużo- są pięknie wyeksponowane i zrozumiałe opisane.
Bardzo miła obsługa poza zwiedzaniem zapewniła masę atrakcji, nie tylko dla córki ( którą była wniebowzieta ) ale i dla nas. Rzut granatem, szukanie i wykopywanie min i niewybuchów, strzelanie na strzelnicy ASG oraz pneumatycznej. " przelot" rakietą którą puszczą dym z silnika. Naprawdę REWELACJA. Miło spędzony czas w miejscu które można śmiało polecić.

3  Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano: 16 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Byłem z synami 7 i 10 lat. Poza ekspozycją pocisków, bomb, granatów, min etc. z poszczególnych okresów historycznych i wojen atrakcje dla dzieci. Przejażdżka na rakiecie, rzucanie granatami, eksplozja, poszukiwanie pozostałości przy użyciu wykrywacza metali, strzelnica na kulki i wiatrówki. Super sprawa.

1  Dziękujemy, soluslupus
Zrecenzowano: 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam dla pasjonatow histori znakomite polaczenie.Eksponaty swietne ibsluga mila.sluzy pomoca mozna przejechac sie czolgiem nawet postrzelac polecam bo naprawde warto

1  Dziękujemy, dariuszk503