Super doświadczenie

Bardzo fajne miejsce, nawet dla tych, którzy nie interesują się tematyką wojskową. Pan opiekujący... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 marca 2019
Ewa M
Super miejsce-polecam!!!

Zrecenzowano: 26 lipca 2017
andrzejbrzuziewski
Reda, Polska

Zrecenzowano: 26 lipca 2017

Muzeum rewelacja a syn właściciela to istny pasjonat, można by było słuchać jego wypowiedzi godzinami-rewelacja polecam! Pozostali panowie z obsługi to sami fachowcy, którzy potrafią zadbać o miłą atmosferę. A na koniec mega zabawa rzut granatem i .... resztę polecam samemu zobaczyć!!!

1  Dziękujemy, andrzejbrzuziewski
Zrecenzowano: 23 lipca 2017

Muzeum odwiedziłem z żoną i piecio letnią córką. Można by rozpisywać się na temat eksponatów, których jest naprawdę dużo- są pięknie wyeksponowane i zrozumiałe opisane.
Bardzo miła obsługa poza zwiedzaniem zapewniła masę atrakcji, nie tylko dla córki ( którą była wniebowzieta ) ale i dla nas. Rzut granatem, szukanie i wykopywanie min i niewybuchów, strzelanie na strzelnicy ASG oraz pneumatycznej. " przelot" rakietą którą puszczą dym z silnika. Naprawdę REWELACJA. Miło spędzony czas w miejscu które można śmiało polecić.

3  Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano: 16 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Byłem z synami 7 i 10 lat. Poza ekspozycją pocisków, bomb, granatów, min etc. z poszczególnych okresów historycznych i wojen atrakcje dla dzieci. Przejażdżka na rakiecie, rzucanie granatami, eksplozja, poszukiwanie pozostałości przy użyciu wykrywacza metali, strzelnica na kulki i wiatrówki. Super sprawa.

1  Dziękujemy, soluslupus
Zrecenzowano: 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam dla pasjonatow histori znakomite polaczenie.Eksponaty swietne ibsluga mila.sluzy pomoca mozna przejechac sie czolgiem nawet postrzelac polecam bo naprawde warto

1  Dziękujemy, dariuszk503
Zrecenzowano: 24 marca 2017

Ciężko obejrzeć Gryfa bez muzeum saperskiego i odwrotnie. Doskonała lekcja historii, choć mniej fascynująca dla najmłodszych, ale dla średnich i starszych obowiązkowa. Uczy i przestrzega. Daje możliwość poznania wzrokowego zagrożenia , jakie można spotkać w życiu codziennym. Ponadto na ekspozycji są setki bardzo ciekawych i unikalnych eksponatów, gromadzonych przez lata przez właściciela P.Piotra. Oprowadzający ujmą każdego swą pasją i wiedzą. Po prostu trzeba to obejrzeć i tyle..:-)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, Rufusik