Super doświadczenie

Bardzo fajne miejsce, nawet dla tych, którzy nie interesują się tematyką wojskową. Pan opiekujący... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 marca 2019
Ewa M
Troszkę historii

Fajne miejsce; włożono dużo wysiłku w utworzenie muzeum i poligon z miejscem do obserwacji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 maja 2018
Roman P

Zrecenzowano: 10 września 2016 z urządzeń przenośnych

Odwiedziny w tym miejscu to super zabawa jak i historia w pigułce .wiele eksponatów .ciekawie opowiedziane .pani Przewodnik bardzo miły i bardzo fajnie to wszystko opowiadał .idealnie spędzony dzień

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
2  Dziękujemy, 232justynas
Zrecenzowano: 1 września 2016

Dziś w związku z pierwszym dniem szkoły poszliśmy na wagary do Muzeum Gryf - i to była nasza najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć. Dzieci stały zasłuchane w 3 garażach z pojazdami, później w muzeum saperskim, a na koniec rzucały granatami i szukały min. Eksponaty przepięknie wyeksponowane, opisane i dodatkowo pełni wiedzy i zaangażowania przewodnicy. Muzeum jest na światowym poziomie. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich, którzy interesują się historią i militariami, aby odwiedzili to niesamowite miejsce. A na koniec - wisienka na torcie - przejechaliśmy się czołgiem T-55!!! WOW!!! Chyba nie zaśniemy dzisiaj! Najlepsza wycieczka off-road jaką mieliśmy w życiu!
Zarezerwujcie sobie 3-4 godziny na spokojne zwiedzanie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, KenjiPL
Zrecenzowano: 21 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo bogata kolekcja eksponatów saperskich - setki autentycznych rekwizytów. Bogato opisane, autentycznie pozyskane przez odprowadzających po muzeum przewodnikach. Całość ekspozycji zwiedzić warto z muzeum gryf -pojazdów wojskowych na wspólnym bilecie. Serdecznie polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
1  Dziękujemy, kcsModels
Zrecenzowano: 18 stycznia 2016

Muzeum znajduje się na terenie dawnej Jednostki Wojskowej koło Wejherowa na terenie Muzeum Techniki Wojskowej GRYF. Cały obiekt jest fascynujący nie tylko dla mężczyzn :) ale i dla kobiet i tym bardziej dla dzieci ! Obejrzenie całości zajęło nam ponad 2 godziny. Do tego nie tylko same sale wystawiennicze ale i obiekt jest bardzo ciekawy ( samochody i ciężarówki oraz czołgi) . Jest co robić :) Bardzo polecam, a dla fanów wojskowości to obowiązkowy punkt programu.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2015
1  Dziękujemy, 941janekk