“Najlepsze jedzenie w Wejherowie”
Oranżeria La Belle — recenzja

Oranżeria La Belle
Nr 1 wśród 24 Restauracje (Wejherowo)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 7 września 2019

Pyszne pierogi, kotlet schabowy z kapustą jak u mamy gorąco polecam nie ma drugiego takiego "pysznego" miejsca w mieście

Dziękujemy, Jordan B

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Smaczne, dobrze podane - rozsądna porcja obiadowa.
Dania raczej polskie, piwa oprócz standardowych również z małego browaru.
Obsługa cierpliwa na hałas i inne excesy ze strony dzieci.
Polecam

Dziękujemy, Tomflesz
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Wykupiłam bon upominkowy, nie poinformowano mnie, że nie mogę zrobić rezerwacji w weekendy. Udzielono również informacji, że bon jest do realizacji bezterminowo.Zdziwiło mnie to bardzo, więc jeszcze raz się zapytałam - potwierdzono. Przy czym, gdy później doczytałam termin realizacji jednak wyraźnie był określony.
W karcie nie są podane gramatury dań, co też wprowadza w błąd, gdyż można się zdziwić widząc porcję. Zostały zamówione 2 te same dania z halibuta (porcja to dzwonek), jedno danie było w miarę przyzwoite, ale drugie nie do zaakceptowania - dzwoneczek (ości i skóra). Generalnie jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane. Obsługa niezmiernie miła, ale wymienione wyżej sytuacje nie pozwalają mi dać wyższej oceny. Położenie oranżerii przepiękne, lokal również bardzo ciekawie zaprojektowany.

Dziękujemy, Lucyna P
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo smaczne, obsługa na duży plus. Okolica super. Polecam, na pewno wrócimy, będąc w okolicy.

Dziękujemy, opammml
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Jestem częstym gościem restauracji, dziś w zestawie mini było 10 małych frytek,poprosiłam kelnera o poprawienie,gdyż wiem jak zawsze wyglądała porcja frytek,przy płaceniu drugi kelner,który w ogóle nas nie obsługiwał wszczął dyskusję, że zawsze tak było nie dopuszczając jakiegokolwiek argumentu,pomimo gości w restauracji głośno utrzymywał swoje zdanie. Przychodzę do restauracji już 9 lat,tego kelnera widzę od roku,jednak twierdził, że pracuje lat 5.Bardzo niekorzystna postawa,a zestaw mini za 17 zl,już po dokładkę umieszczam na zdjęciu

Dziękujemy, Inga C

Oranżeria La Belle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wejherowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Oranżeria La Belle? Podziel się wrażeniami!