Zrecenzowano: 10 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wystrój hotelu taki zwykły.
Niczym nie wyróżniający się.....
Bardzo dużym minusem hotelu jest obsługa - bardzo opryskliwa - szczególnie w części basenowej.
Miałem okazje dwukrotnie uczestniczyć w weselu organizowanym w tym hotelu i niestety mega rozszcatowanie. Jedzenie bardzo słabe. Do tego jedna sala weselna zlokalizowana na poziomie -1 powoduje, ze jest mega duszno i niekomfortowo.

Jeżeli chodzi o restauracje są dużo lepsze w okolicy hotelu. Sam pokój w miarę ok. Basen średni. Obsługa do poprawy!

Data pobytu: październik 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Adam B
Zrecenzowano: 14 marca 2017

Totalna porażka. Odradzam kupowanie pakietów. Okazuje się, że ten hotel sprzedaje noclegi na Grouponie. Tak więc niezależnie od tego jaki pakiet kupiłeś i tak będziesz traktowany jak klient Groupona.
1) Rezerwowaliśmy pokój z jednym dużym łóżkiem, dostaliśmy 2 małe,
2) W pokoju nie było Wi_Fi
3) Na korytarzach ciemno jak kopalni
4) Mimo, że hotel oferuje basen i saunę, to dają tylko 1 ręcznik na osobę.
5) Posiłki inne niż były awizowane w wykupionym pakiecie.
6) W pokoju nie ma ani kawiarki ani czajnika do zagotowania wody. Chcesz wypić
kawę, musisz lecieć do restauracji
7) Jedna mała winda na kilkadziesiąt pokoi.
8) Żona zostawiła ładowarkę w pokoju, mimo wielokrotnych telefonów tego samego
dnia, ładowarki nie odnaleziono.
9) W sobotnią noc miejscowa młodzież zabawia się na hotelowym parkingu.
Recepcja hałasu "nie słyszy". Potrzebna była interwencja.
10) Aquapark malutki, gości z dziećmi co niemiara. Leżaków brak. Zapomnij o relaksie.

• Data pobytu: marzec 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, krislew2017
Zrecenzowano: 28 października 2016 z urządzeń przenośnych

Kilka dni temu miałem okazje spędzić jedna noc w tym hotelu, na szczęście jedna noc;) pokoje albo ten mój na poddaszu klaustrofobiczny, metraż skrojony do minimum, do tego malusia łazienka, plus ze było czysto:) trochę obdrapane korytarze, przydałby się mały remont, niestety basen podczas pobytu był nieczynny ze względu na duża ilość chloru. Parking przed hotelem duży. Śniadania bez szału ale znośne :)

Data pobytu: październik 2016, podróż służbowa
2  Dziękujemy, Sightsee530043
Zrecenzowano: 17 października 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na popołudniowy wypoczynek. Basen z masażem zjeżdżalnia i sauny w zupełności wystarczają, aby zrelaksować się i wypocząć po całym dniu. Jeśli ktoś woli kręgle proszę bardzo, chociaż widać że tory i maszyny nadproża ząb czasu. W torze pojawiły się dziury a kręgle ustawiają się w jakimś dziwnym porządku. No ale to nie zawody i można na te niedogodności przyznać oko. Za to po wyczerpującej grze lub męczącym pływaniu koniecznie trzeba odwiedzić restauracje. Potrawy rewelacyjne. Pstrąg, krewetki, zupa rybna, palce lizać. Nawet tatar mega świeży i mam wrażenie że sięgamy a nie mielony. Ma temat noclegów nie wypowiadam się ponieważ nie korzystam. Natomiast jeśli chodzi o miejsce na obiad czy kolacje, polecam z czystym sumieniem.

Data pobytu: październik 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Bartosz G
Zrecenzowano: 29 września 2016

Dziękuję za przekazanie portfela, który zostawiłem w hotelu.Nie zauważyłem ,ze go zostawiłem.Obsługa poinformowała mnie o tym telefonicznie, a nastepnie przesłi pocztą.Obsługa -wyjątkowo uczciwa.Tak trzymać!!! Tadeusz

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, olar58