“Hotel na jedna noc ”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Hotel i Restauracja Victoria
Miejsce nr 1 wśród 8 pensjonatów/zajazdów w Wejherowo
Zrecenzowano 28 października 2016 z urządzeń przenośnych

Kilka dni temu miałem okazje spędzić jedna noc w tym hotelu, na szczęście jedna noc;) pokoje albo ten mój na poddaszu klaustrofobiczny, metraż skrojony do minimum, do tego malusia łazienka, plus ze było czysto:) trochę obdrapane korytarze, przydałby się mały remont, niestety basen podczas pobytu był nieczynny ze względu na duża ilość chloru. Parking przed hotelem duży. Śniadania bez szału ale znośne :)

Data pobytu: październiku 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Paweł S

Zrecenzowano 17 października 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na popołudniowy wypoczynek. Basen z masażem zjeżdżalnia i sauny w zupełności wystarczają, aby zrelaksować się i wypocząć po całym dniu. Jeśli ktoś woli kręgle proszę bardzo, chociaż widać że tory i maszyny nadproża ząb czasu. W torze pojawiły się dziury a kręgle ustawiają się w jakimś dziwnym porządku. No ale to nie zawody i można na te niedogodności przyznać oko. Za to po wyczerpującej grze lub męczącym pływaniu koniecznie trzeba odwiedzić restauracje. Potrawy rewelacyjne. Pstrąg, krewetki, zupa rybna, palce lizać. Nawet tatar mega świeży i mam wrażenie że sięgamy a nie mielony. Ma temat noclegów nie wypowiadam się ponieważ nie korzystam. Natomiast jeśli chodzi o miejsce na obiad czy kolacje, polecam z czystym sumieniem.

Data pobytu: październiku 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Bartosz G
Zrecenzowano 29 września 2016

Dziękuję za przekazanie portfela, który zostawiłem w hotelu.Nie zauważyłem ,ze go zostawiłem.Obsługa poinformowała mnie o tym telefonicznie, a nastepnie przesłi pocztą.Obsługa -wyjątkowo uczciwa.Tak trzymać!!! Tadeusz

• Data pobytu: wrześniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, olar58
Zrecenzowano 29 września 2016

Wspaniale zorganizowane przyjęcie weselne, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Przepyszne jedzenie i piękna sala. Warto skorzystać z usług hotelu. Obsługa menadżerska na wysokim poziomie, standard pokoi bardzo wysoki.

• Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Mateusz S
Zrecenzowano 27 sierpnia 2016

Spędziliśmy z żona 5 nocy w Hotelu Victoria. Obsługa bardzo dobra (panie w recepcji restauracji i szczególnie starszy Pan konserwator? bardzo fajny człowiek), co do pokoju jest ok czysto, ręczniki zmieniane codziennie, śniadanie także ok dość spory wybór smaczne świeże ale obiadokolacje wołają o pomste do nieba! kuchnia nie wyrabiała trzeba było czekać po 20 minut aż coś doniosą bo nie było co jeść i wybór dwóch rodzaju mięsa 1 sałatki frytki i ziemniaki to troche słabo..... basen ok także czysty. ocena byłaby wyższa gdyby nie tam masakra z obiadokolacjami....

• Data pobytu: lipcu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Michal574
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Wejherowo — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 11,2 km
Hotel Czardasz
Nr 3 z 8 w lokalizacji Wejherowo
Liczba recenzji: 7
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel i Restauracja Victoria? Podziel się wrażeniami!

Hotel i Restauracja Victoria — dodatkowe informacje

Adres: ul. Zamostna 1 | Bolszewo, Wejherowo 84-239, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Północna > Pomorskie > Wejherowo
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Spa Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 8 pensjonatów/zajazdów w Wejherowie
Zakres cen: 235 zł–249 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Liczba pokoi: 170
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel i Restauracja Victoria. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?