Zrecenzowano: 17 października 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na popołudniowy wypoczynek. Basen z masażem zjeżdżalnia i sauny w zupełności wystarczają, aby zrelaksować się i wypocząć po całym dniu. Jeśli ktoś woli kręgle proszę bardzo, chociaż widać że tory i maszyny nadproża ząb czasu. W torze pojawiły się dziury a kręgle ustawiają się w jakimś dziwnym porządku. No ale to nie zawody i można na te niedogodności przyznać oko. Za to po wyczerpującej grze lub męczącym pływaniu koniecznie trzeba odwiedzić restauracje. Potrawy rewelacyjne. Pstrąg, krewetki, zupa rybna, palce lizać. Nawet tatar mega świeży i mam wrażenie że sięgamy a nie mielony. Ma temat noclegów nie wypowiadam się ponieważ nie korzystam. Natomiast jeśli chodzi o miejsce na obiad czy kolacje, polecam z czystym sumieniem.

Data pobytu: październik 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Bartosz G
Zrecenzowano: 29 września 2016

Dziękuję za przekazanie portfela, który zostawiłem w hotelu.Nie zauważyłem ,ze go zostawiłem.Obsługa poinformowała mnie o tym telefonicznie, a nastepnie przesłi pocztą.Obsługa -wyjątkowo uczciwa.Tak trzymać!!! Tadeusz

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, olar58
Zrecenzowano: 29 września 2016

Wspaniale zorganizowane przyjęcie weselne, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Przepyszne jedzenie i piękna sala. Warto skorzystać z usług hotelu. Obsługa menadżerska na wysokim poziomie, standard pokoi bardzo wysoki.

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Mateusz S
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2016

Spędziliśmy z żona 5 nocy w Hotelu Victoria. Obsługa bardzo dobra (panie w recepcji restauracji i szczególnie starszy Pan konserwator? bardzo fajny człowiek), co do pokoju jest ok czysto, ręczniki zmieniane codziennie, śniadanie także ok dość spory wybór smaczne świeże ale obiadokolacje wołają o pomste do nieba! kuchnia nie wyrabiała trzeba było czekać po 20 minut aż coś doniosą bo nie było co jeść i wybór dwóch rodzaju mięsa 1 sałatki frytki i ziemniaki to troche słabo..... basen ok także czysty. ocena byłaby wyższa gdyby nie tam masakra z obiadokolacjami....

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Michal574
Zrecenzowano: 3 lipca 2016

Pod koniec czerwca spędziłam kilka dni w Wejherowie, w hotelu Victoria. Byłam z mężem i kilkoma zaprzyjaźnionymi parami znajomych. Jako że nie przyjechaliśmy tam odpoczywać, więc daliśmy radę.
Plusy hotelu:
- estetyczny, zadbany, przyjemne wnętrza, atrakcyjny dla oka
- basen, sauna w cenie (szkoda, że tylko do 21 00)
- śniadania dobre, na bieżąco uzupełnianie, ciepłe pieczywo
- łazienki duże, czyste
- dostosowania dla osób niepełnosprawnych (podjazdy i winda)
- uprzejma i pomocna obsługa w recepcji, na stołówce oraz przy basenie i odnowie biologicznej
- niedaleko hotelu jest dyskont spożywczy
- w hotelu jest też kręgielnia i bar - niezłe miejsce, żeby wieczorem posiedzieć w miłym towarzystwie

Minusy hotelu:
- w łazience nie było suszarki do włosów
- położenie hotelu przy skrzyżowaniu ruchliwych dróg i linii kolejowej (w nocy często było słychać pociągi i auta)

Dla niezorientowanych: Wejherowo nie leży nad samym morzem, więc do plaży nie dotrze się tam piechotą. Trzeba mieć jakiś środek lokomocji.

W sumie bilans wychodzi na korzyść.
Jeśli chodzi o koszty, warto wybrać się większą ekipą, bo można pertraktować cenę.

Wskazówka dotycząca pokojów: Hotel dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
  • Data pobytu: czerwiec 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Katarzyna B