Zrecenzowano: 14 czerwca 2016

Wybrałem się z rodziną do Hotelu Victoria w Bolszewie, na spędzenie w tym miejscu dłuższego - z okazji Święta Bożego Ciała - weekendu.
I niby wszystko wyglądało jak należy, to powitanie przez Panią w Recepcji było zwiastunem nadciągających kłopotów. Przed przyjazdem, kontaktowałem się z Recepcją, prosząc o 2 pokoje od strony zapewniającej ciszę ( Hotel położony jest tuż przy DK 6 łączącej Szczecin z Trójmiastem! ). Zaproponowano nam pokoje , a jakże, od strony trasy! Po 20 minutach Pani jakimś cudem "znalazła" 2 pokoje od strony warsztatu samochodowego, na I piętrze. Pikanterii dodaje fakt, iż z okien naszych pokoi można było bez żadnego wysiłku wyjść na...dach, z czego skwapliwie skorzystała grupka zakwaterowanych na tym piętrze młodzieńców z zespołu futbolu amerykańskiego! Tak dla hecy !
Zatem poziom bezpieczeństwa poniżej krytyki.
Pokoje czyste, ale widać bardzo wyraźnie lata eksploatacji, łazienki duże i...bez jakiegokolwiek wyposażenia typu szafka lub stolik. Aby umieścić gdzieś przybory toaletowe żony i moje, przytachałem stolik-szafkę z sypialni.
Na I piętrze znajduje się miejsce klubowe z kręgielnią i barem. Drzwi naszych pokojów wychodziły wprost na wejście do klubu. Bez komentarza...
Zachwalany jako Aquapark, był zwykłym basenem ze zjeżdżalnią, w której zjeżdżający zatrzymywali się podczas zjazdu. Restauracja na dobrym poziomie, karta dań na średnim, serwis sprawny i uprzejmy.
Podczas naszego czterodniowego pobytu, przez pierwsze dwa dni "internet kaputt"...
Hotel Victoria był przez nas wybrany jako miejsce bazowe. z którego robiliśmy wypady do Trójmiasta i okolic. Nie jest to jednak miejsce przeznaczone na wypoczynek w jakiejkolwiek formie. Typowy Hotel dla przedstawicieli handlowych i biznesowych a także jako dom weselny.
Generalnie odradzam osobom szukającym wypoczynku.

Wskazówka dotycząca pokojów: Dokonując rezerwacji, należy unikać pokoi od strony trasy oraz na I piętrze od strony zachodniej!
  • Data pobytu: maj 2016, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Jacek P
Zrecenzowano: 27 grudnia 2015

Ogolem dobry hotel, czysty, porzadny standard. Widac jednak "zuzycie materialu"
Jednak w tej cenie mozna znalesc lepsze.
Pokoje ladne, czyste ot bez rewelacji, w lipcu przy upalach bez malej lodowki w pokoju to porazka. Pokoj z widokiem na jakies podworko, glosno. Bez klimatyzacji w lipcu nie do wytrzymania. Tv w pokoju z dobrymi kanalami. Lozko wygodne. Jakis stary odtwarzac radio.
Basen czysty, choc woda wyjatkowo zimna.
Dobre urozmaicone sniadanie.
Ogolem ok ale w tej cenie nie wrocilabym.

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 20 października 2015

Byliśmy w 4 osoby. Jedzenie bez rewelacji, może być. Nie sądziłam, że można zepsuć de'volaille. Jedna osoba z nas dostała brązowego, spalonego de'volaille wysuszonego w środku. To nas trochę zraziło...

Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, WerkaN
Zrecenzowano: 14 października 2015

Przyjechałem do Hotelu po 18 godzinie.
Wszystko ok tylko szkoda że basen i całe SPA czynne jest jedynie do godziny 19.
Myślę że dla gości hotelowych ta część hotelu winna być czynna kilka godzin dłużej.
W dzień często z basenu korzystają osoby z zewnątrz.
Pokój zastałem czysty. Zapewne latem było gorąco w pokojach, ja jednak Hotel odwiedziłem we wrześniu. Łazienka była ok. Ładnie urządzona Restauracja i dość szybko podane danie - było smaczne i świeże mimo wieczorowej pory.
Poranek - śniadanie w formie obfitego bufetu. Hotel można traktować jako bazę wypadową do Trójmiasta jak i nad morze.

Wskazówka dotycząca pokojów: jak będzie gorąco to nie na poddaszu
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano: 20 lutego 2015

Hotel z zewnątrz przyzwoity ale niestety w środku zostawia dużo do życzenia. Brudna, niedoprana pościel, kurz w pokoju zupełnie jakby nikt nie sprzątał od miesięcy. Ogólnie obsługa miła ale widok zaniedbanego pokoju całkowicie przysłonił wszelkie pozytywy. Nie polecam!!

Data pobytu: listopad 2014, podróż z rodziną
4  Dziękujemy, Andrzej M