Zrecenzowano: 27 grudnia 2015

Ogolem dobry hotel, czysty, porzadny standard. Widac jednak "zuzycie materialu"
Jednak w tej cenie mozna znalesc lepsze.
Pokoje ladne, czyste ot bez rewelacji, w lipcu przy upalach bez malej lodowki w pokoju to porazka. Pokoj z widokiem na jakies podworko, glosno. Bez klimatyzacji w lipcu nie do wytrzymania. Tv w pokoju z dobrymi kanalami. Lozko wygodne. Jakis stary odtwarzac radio.
Basen czysty, choc woda wyjatkowo zimna.
Dobre urozmaicone sniadanie.
Ogolem ok ale w tej cenie nie wrocilabym.

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 20 października 2015

Byliśmy w 4 osoby. Jedzenie bez rewelacji, może być. Nie sądziłam, że można zepsuć de'volaille. Jedna osoba z nas dostała brązowego, spalonego de'volaille wysuszonego w środku. To nas trochę zraziło...

Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, WerkaN
Zrecenzowano: 14 października 2015

Przyjechałem do Hotelu po 18 godzinie.
Wszystko ok tylko szkoda że basen i całe SPA czynne jest jedynie do godziny 19.
Myślę że dla gości hotelowych ta część hotelu winna być czynna kilka godzin dłużej.
W dzień często z basenu korzystają osoby z zewnątrz.
Pokój zastałem czysty. Zapewne latem było gorąco w pokojach, ja jednak Hotel odwiedziłem we wrześniu. Łazienka była ok. Ładnie urządzona Restauracja i dość szybko podane danie - było smaczne i świeże mimo wieczorowej pory.
Poranek - śniadanie w formie obfitego bufetu. Hotel można traktować jako bazę wypadową do Trójmiasta jak i nad morze.

Wskazówka dotycząca pokojów: jak będzie gorąco to nie na poddaszu
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano: 20 lutego 2015

Hotel z zewnątrz przyzwoity ale niestety w środku zostawia dużo do życzenia. Brudna, niedoprana pościel, kurz w pokoju zupełnie jakby nikt nie sprzątał od miesięcy. Ogólnie obsługa miła ale widok zaniedbanego pokoju całkowicie przysłonił wszelkie pozytywy. Nie polecam!!

Data pobytu: listopad 2014, podróż z rodziną
4  Dziękujemy, Andrzej M
Zrecenzowano: 11 stycznia 2015

Spędziłam w tym hotelu weekend wspólnie z mężem i 7miesięcznym dzieckiem. Nie jesteśmy wymagający ale ze względu na dziecko oceniam hotel bardzo nisko.
Minusy: okropnie zimno w pokojach pomimo 3-krotnego zwrócenia uwagi...grzejnik został włączony na pół godziny po czym nadal marzliśmy(szczególnie nasze dziecko) - rano usłyszeliśmy jedynie, że jest im przykro...no mi również!!!, łóżeczko dzieciece rozpadało się ale najgorszy był materacyk śmierdzący papierosami...w ostateczności spaliśmy w trójke na łóżku, w brodziku dla dzieci woda była okropnie zimna - pobyt uratowało jacuzzi. Należałoby zainwestować w remont łazienek oraz polepszenie warunków w hotelu - kręgielnia nie zachęca....
Plusy - pyszne jedzenie, obfite śniadanie, miła obsługa.
Odradzam pobyt z dziećmi - naprawdę szkoda pieniędzy!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: w pokoju od strony bocznego parkingu znajdującego się na przeciwko kościoła, od godziny 6.00 nawalają dzwony z kościelnymi muzyczkami
  • Data pobytu: styczeń 2015, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Ola B