Wejherowo
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Mieszkaliśmy z kolegą jakiś tydzień w tym hotelu, śniadanie kosztuje 25 zł, ala szwedzki stół, ale na talerzach te same produkty, żeby nie robiło się pustka,2 talerzy z tą samą wędliną i 2 talerzy z tym samym serem. Na początek były owoce, na drugi dzień niema, potem zniknęły przekąski, na 3 dzień zniknął ciemny chleb, dziewczyna z obsługi powiedziała, że ochroniarz zapomniał kupić. Nie informują o tym że kawa na recepcji jest płatna , dziewczyna sobie po cichu wlicza to w rachunek. Że sprzątaniem było tak że nie dodawały się ręczniki i papier, mydło.Jak zapytalem, czy mogę zawołać administratora, to dziewczyna na recepcji powiedziała, że jest na urlopie i w sumie nikt nie może mi doradzić w wyjaśnieniu danych sytuacji

Termin pobytu: sierpień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, olehsem
Zrecenzowano: 7 czerwca 2017

Polozenie w samym centrum miasta to duzy plus i chyba jedyny. Wakacje z niemowleciem, a pokoj mielismy na 2 pietrze, bez windy! Obsluga mila, z wyjatkiem jednej recepcjonistki, ktora witala nas tak wymuszonym usmiechem, ze mogla sobie go darowac - byloby przyjemniej... Pokoje duze, lazienka mikroskopijna, biorac prysznic woda byla doslownie wszedzie. Ogrod na tylach hotelu, mimo halasu dawal jakas szanse na relaks. Bylismy raz, nie bylo tagedii, ale nie wrocimy tam i nie polecamy specjalnie tego miejsca - odnieslismy wrazenie, ze zostalismy rowniez oszukani jesli chodzi o rachunek z hotelowego baru.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie ma udogodnien dla osob z dziecmi czy dla niepelnosprawnych.
Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, podrozzrodzina
Zrecenzowano: 15 maja 2017

Absolutnie nie ma sie do czego doczepic , w swojej klasie hotel wypada swietnie w kazdej kwestii, Personel jest niewatpilwie wizytowka tego miejsca, a to ze nie ma windy , ...no coz w dzisiejszych czasach warto sie troche poruszac ;) a poza tym hotel wyraznie informuje na poratalach rezerwacyjnych o tym braku, wiec kazdy ma wybor

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Sebastian S
Zrecenzowano: 22 października 2015 z urządzeń przenośnych

Niewątpliwą zaletą hotelu jest doskonała lokalizacja w samym centrum Wejherowa. Hotel posiada bezpłatny parking na terenie. Bardzo poważną wadą są 4 piętra stromych schodów (brak windy). Przeciętna czystość. Śniadanie bardzo ubogie. Cenu dość wysokie.

Termin pobytu: październik 2015
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, twitter_ps
Zrecenzowano: 7 września 2015

Całkiem przyjemny hotel w centrum Wejherowa, 50 metrów od rynku. Przy hotelu naprawde piekny ogród w ktorym mozna siasc na piwie lub kawie. Miła obsługa, spory pokój, wygodny i duzy parking za hotelem (przejazd przez deptak). Polecam pokoje z widokiem na deptak (207 był super). Pokoje na poddaszu maja małe okna. Jedynie roweru panie nie były w stanie zorganizowac;)

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam rogowy pokój 207
Termin pobytu: lipiec 2015