“Jedna z lepszych ”
Pizzeria Alcatraz — recenzja

Pizzeria Alcatraz
Zamów online
Nr 16 wśród 24 Restauracje (Wejherowo)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Często korzystamy z tej pizzerii zarówno na miejscu jak i z dowozem do domu. Pizza może nie typowo włoska, ale smaczna i pożywna. Obiady również doskonałe, bardzo duże porcje. Ceny dobre nie zawyżone. Jedyny dla nas minus nieciekawy zapach na sali jadalnej, jakby stary olej ,słaba wymiana powietrza.

Dziękujemy, P7864PTannam

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Jedzenie przyjechało zimne. To przede wszystkim.
Zamówienie z mała zmiana niestety nie zrealizowane. Czas oczekiwania 2,5h.
Nie polecam.

Dziękujemy, kaniakatarzyna
Zrecenzowano 22 maja 2019

Może ta pizza nie przypomina włoskiej oprócz kształtu, może jest za dużo składników, może za wiele sera. Co tu dużo pisać, to jest pizza która trafiła do mnie, mieszkając 20 km od tego miejsca wolę się pofatygować do Alcatraz niż gdzie indziej. Naprawdę wszystko mi tam smakuje, i w tym momencie nie ma dla mnie znaczenia wystrój bo skupiam się na pizzy. :) Naprawdę gorąco polecam POLSKĄ odmianę pizzy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Przemek G
Zrecenzowano 20 maja 2019

Korzystamy od kilku lat, również z opcji z dowozem. Pizza jest dobra i można bez problemu zamówić ją przez internet. Czas czasami długi oczekiwania bo w weekendy nawet do 2h.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano 21 marca 2019

Smak pizzy bez zarzutu. cisto cienkie, dużo sera (lub produktu seropodobnego), za sos należy dopłacić, ale czosnkowy spełnił moje wymagania. Danie było zamówione telefonicznie, odbiór własny - bez problemu, pizza gotowa, ciepła.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Ewa M

Pizzeria Alcatraz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wejherowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Alcatraz? Podziel się wrażeniami!