“Urodziny ”

Browar Lubrów Tap House
Nr 11 wśród 24 Restauracje (Wejherowo)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W zeszłym roku organizowałam dla mojego Męża imprezę niespodziankę z okazji urodzin. Pani Menedżer bardzo pomagała, i w kwestii organizacji samej niespodzianki, ale także z doborem menu. Miła obsługa, pyszne jedzenie.
Co jakiś czas chodzimy tam z mężem na obiadki i piwo, zawsze smaczne jedzenie, przyzwoite porcje i dobre piwka.
Polecam serdecznie :)

Dziękujemy, karolinal901

Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ladnie urzadzony lokal w centrum Wejherowa, w weekendy z reguly przepelniony.Dobre jedzonko ale przede wszystkim piwo,warto sprobowac takze lodow zwlaszcza piwnych.

62  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Na początku zostaliśmy poinformowani, ze stolik, ktorego rezerwacja minęla godzine temu nie moze byc przez nas zajęty. Placków ziemniaczanych z gulaszem nie bylo wiec zamowilam rybę z sezamem,pieczonymi ziemniakami i pol litra wody gazowanej. Ryba kompletnie bez smaku, pieczonych ziemniakow nie dostalam. Zamiast tego niestety frytki. Porcja jedzenia mala. Zamiast pol litra wody otrzymalam litr. Pomyslalam ze to rekompensata za brak placków z gulaszem ale kiedy przyszlo do zaplaty 15 zl za wode okazalo sie ze nie. Na zwrocenie uwagi kelnerowi ze bylo zamowione pol litra wody a nie litr odpowiedzial ze zle sie zrozumielismy. A na uwage ze mialy byc pieczone ziemniaki a nie frytki zrobił głupią minę.
Stanowczo nie polecam.

1  Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 15 maja 2019

Makaron wegetariański-przeciętny,smak,nic nadzwyczajnego,trochę za bardzo rozgotowany,podane jak w domu-a do restauracji idzie się po coś innego.
Schabowy gigant-podany na gigantycznym talerzu sam w sobie wcale nie był jakiś specjalnie duży.Niewygodnie na tym jesc.
Do wszystkich dań rzucona rukola jakby nie było innego pomysłu.
Placki ziemniaczane z sosem śmietanowo porowym mimo, ze byłam bardzo głodna spróbowałam i zjadłam ledwo jednego z trzech bo były nie do przełknięcia.Spalone po bokach,surowe w środku,sos porażka-fatalnie przyrządzone danie.Tatar z gęsi smakowo ok ale podany tez jakoś tak beznamiętnie.
Na plus to,ze gdy przyszło do placenia poprosiłam żeby odliczono mi to od rachunku,bez większego problemu moja prośbę zrealizowano.
Suma Summarum: zmieńcie kucharza, zadbajcie o trochę więcej kreatywności w przyrządzaniu dań,więcej miłości do detalu,sposobu podania i przede wszystkim SMAKU

Dziękujemy, Pamela J
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najpierw czekaliśmy na kelnera 20 minut aby przyjął zamówienie, a potem godzinę czekaliśmy na nasze zamówienie. Dania "przychodziły" w różnym czasie, a jedna osoba nie dostała wcale, bo kelner zapomniał. O sztućce prosiliśmy kilkakrotnie. W daniach zamiast opiekanych ziemniaków były gotowane, na co kelner powiedział że się skończyły i nie miał czasu nas poinformować. Brak totalnie podstaw obsługi kelnerskiej i totalna olewka w stosunku do klienta. Jedynie Pani menedżer próbowała ratować sytuację, ale to była nasza pierwsza i ostatnia wizyta w tym miejscu.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Beata S

Browar Lubrów Tap House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wejherowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Browar Lubrów Tap House? Podziel się wrażeniami!