“Urodziny ”
Oycowa Zagroda — recenzja

Oycowa Zagroda
Nr 10 wśród 24 Restauracje (Wejherowo)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam na zorganizowanych urodzinach. Bardzo przyjemnie, wspaniały klimat jest gdzie wyjść, plac zabaw dla dzieci. Klimatyziwane pomieszczenia, pięknie podane, miła obsługa. Jedzenie dobre. Polecam .

Dziękujemy, P7864PTannam

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Właśnie jesteśmy po weselu,dlatego chciałabym przekazać kilka informacji ,które mam nadzieję będą ostrzeżeniem przed panią menadżer tego obiektu.
Wybraliśmy ten obiekt ze względu na otoczenie, które nas urzekło.
Dwa lata temu przed podpisaniem umowy pani była miła /chyba dużo ją to kosztowało /i jak stwierdziła otwarta na propozycje i elastyczna. Niestety rzeczywistość okazała się inna. Na miesiąc przed weselem zaczęły się pojawiać dodatkowe koszty. W umowie jest zapisane,że alkohol można wnieść własny,ale okazuje się, że za obsługę kelnerską jak to pani nazwała trzeba zapłacić dodatkowo,ciasta można wnieść własne ,ale za to ,że będą leżały na ich stole trzeba zapłacić również. Chcieliśmy zrezygnować z ciast proponowanych przez lokal i tu następny zaskok - rezygnacja z ich ciast nie powoduje obniżenia ceny pakietu. Pani menadżęr po wpłacie zaliczek już przestaje być miła. Dziwne jest również to,że dekoracja sali może być wykonana przez osobę wskazaną przez tą panią. Jeszcze jedno, całość opłaty za wesele musi być uregulowana przed weselem!!!
Mieliśmy również wynajęte pokoje, które znacznie odbiegają wyglądem od sali weselnej, ale to nie stanowiło problemu, tak nam się wydawało. Niestety okazało się, że w pokojach czuć było wilgoć , pościel i ręczniki były wilgotne, a w niektórych było zimno, farelki niestety obsługa nie miała.
Na weselu jedzenie było dobre , obsługa bardzo miła, za co bardzo kelnerkom dziękujemy.
Największym problemem tego lokalu jest wyjątkowo niesympatyczna pani menadżer, która eskaluje problemy zamiast je rozwiązywać.

7  Dziękujemy, KLIENTKAQ
Zrecenzowano 7 maja 2019

Polecam policzki wolowe ! i czernine sa swietnie oczywiscie zawsze znajdzie sie ktos komu cos nie pasuje ! To normale dla mnie bylo smacznie za rozsadne pieniadze ! Polecam

1  Dziękujemy, Pasmanteria
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie niesmaczne, ogrzewane, ciapowate. Pstrag rozciapany. Cytryna stara wysuszona. Danie dnia poza frytkami , tez pozostawialo wiele do zyczeniapolecam. Jedyny plus to miła obsluga.

Termin wizyty: sierpień 2018
4  Dziękujemy, pakam2
Zrecenzowano 27 lipca 2018

Przyjechaliśmy z dziewczyną na wesele organizowane w Oycowej Zagrodzie gdzie mieliśmy też wynajęty pokój. W pokoju czekał na nas poplamiony ręcznik, pajęczyny w każdym rogu pokoju oraz naliczyliśmy 6 pająków. Spłuczka przeciekała, więc mieliśmy zalaną łazienkę. Cena za nocleg niewspółmierna do wysokości standardów. Jedzenie na weselu dobre, choć nie rewelacyjne jak na reklamę: "najlepszego szefa kuchni w Polsce". Okolica faktycznie bardzo malownicza, ale widać, że o ile restauracja i sala weselna zadbana i gustownie wyposażona, o tyle pokoje gościnne standardem odbiegają od reszty.

Termin wizyty: lipiec 2018
6  Dziękujemy, Krzysztof K

Oycowa Zagroda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wejherowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Oycowa Zagroda? Podziel się wrażeniami!