Reda
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019

Podczas pobytu zaskoczyła mnie miła obsługa, czysty pokój i udogodnienia jakie Hotel oferuje.Rstałracja serwuje bardzo dobre i smaczne jesdzenie w przystępnych cenach . Śniadania bardzo bogate meni.Ogólnie polecam ten Hotel dla kazdego .

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, AleksandraG478
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Hotel ogólnie niezły ale nie obyło się bez problemów. W pokojach na trzecim piętrze brakowało ciepłej wody, obsługa w recepcji nie ma pojęcia jakie wyposażenie jest w pokojach np. prosiłem o podwójne łóżko po przyjściu na miejsce okazuje się że są dwa pojedyncze, na korytarzu brakuje oznaczeń o lokalizacji pokoju więc spacerujemy z walizką tam i z powrotem. Niby małe rzeczy ale bardzo irytujące jak na hotel o tej klasie

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, GlobeTrotting769872
Zrecenzowano: 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny. Przyjazny dzieciom (pokój zabaw dla najmłodszych). Pokoje czyste, zadbane, nie mam nic do zarzucenia. Posiłki spoko - mieliśmy wykupione śniadania i obiadokolacje. Śniadania normalne, wydaje mi się że każdy powinien znaleźć coś dla siebie (pomidory, ogórki, sałata, wędlina, sery, parówki, jajecznica, boczek, płatki, owoce, kawa, herbata). Obiadokolacje to gotowe dania do wyboru (dwudaniowa - zupa i danie główne). Ciężko jest zjeść i zupę i danie główne - duże porcje. Ogólnie smacznie. Ponadto korzystaliśmy z kręgli, też OK, choć polecam skorzystać w tygodniu gdyż brak tłoku.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, slonce_moje
Zrecenzowano: 12 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna obsługa zarówno w recepcji jak i w restauracji. Kuchnia świetna - polecam zupę z raków. Hotel blisko początku obwodnicy co daje korzystny dojazd do całego trojmiasta. Idealny hotel na jedną noc.

Termin pobytu: grudzień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ArtUle
Zrecenzowano: 30 listopada 2018

Witam, po ostatnim balu andrzejkowym na ktorym bylismy chcialabym uprzedzic panstwa, ze jezeli ktos szuka fajnej imprezy z KLASA , to na pewno nie w tym hotelu.
Oprawa muzyczna totalnie beznadziejna, podawali duzo drinks pomieszanych z wodka, wiec juz wiecie panstwo co sie tam dzialu.
Dodatkowo jesli myslicie, ze traficie do hotelu spa- to bardzo sie mylicie. Bo to nie jest hotel spa jak okresla nazwa
Za owiele mniejsze pieniadze mozna znalezc gdzies indziej, gdzie zabawa bywa rewelacyjna !!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Nothing special, spa only sauna and small with cold water jacuzzi surrounded by tables and chairs 😀
Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Podrozniczyswiat