Reda

“Polecam w 100%. Rewelacja .”
Sapori Ristorante — recenzja

Sapori Ristorante
Nr 7 wśród 19 Restauracje (Reda)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Polecam pizze oraz wszelkie makarony. Drinki doskonałe. Mała lokalna restauracja, kucharz mistrz świata.

Dziękujemy, KrissPol

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak za każdym razem, obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie 11/10. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby zamówienie z karty "w ciemno" źródło. Gorąco polecamy

Dziękujemy, kobolko
Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Ładne wnętrze, miła Obsługa. Zachwyciła mnie Lemoniada, którą na moich oczach ze świeżych składników przygotował Pan z Obsługi. Smaczne jedzenie, które jest ładnie i zachęcająco podane. Polecam.

Dziękujemy, bogusiakc

Sapori Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sapori Ristorante? Podziel się wrażeniami!