“Milo”

Swantewid Restaurant & Pub
Nr 12 wśród 19 Restauracje (Reda)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko smaczne, szczególnie pizzę, bardzo klimatyczny wystrój, czas oczekiwania dość krótki jak na spory weekendowy ruch :)

Dziękujemy, 57weronikaw

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety jestem zmuszony dac negatywna opinie. Przy praktycznie pustym lokalu na 2x burgera czekaliśmy 1,5 godziny. Opiekane ziemniaczki dostaliśmy zimne, burger był ciepły. Ceny zdecydowanie za wysokie. Burger niesmaczny, mały. Obsługa nie miła. Lokal ogolnie ładny i zadbany.

Dziękujemy, xavery1987
Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Zamówiony cheeseburger z frytkami to parafrazując krytyka kulinarnego coś w rodzaju wariacji kuchni fast food z psiej budy zmielonej razem z biednym czworonogiem. Profanacja tego popularnego dania na całym przecież świecie. Może stanąć w szranki i konkursy z burgerami z Biedry czy Lidla. Może nawet wygrać. Smacznego Panie Kucharz

Dziękujemy, Rmazi7
Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Fajny lokal w Redzie, może nieco za surowy wystrój i nie zawsze obsługa kelnerska na poziomie (są też fajni kelnerzy, jak jeden młody pan co ogarnia pół sali). Ceny nei są najniższe, ale to jedyny lokal z muzyką na żywo i na takim poziomie w okolicy, więc warto wpaść :)

Dziękujemy, Antoni_PL75
Zrecenzowano 26 marca 2019

Firmowe danie (kotlet Swantewid) godne polecenia.
Wystrój lokalu w klimacie żeglarskim. Bardzo pasuje do tego miejsca.
Obsługa natomiast chyba nie do końca ogarnia sytuację, co przy sali wypełnionej maksymalnie w 70% i 3 kelnerach jest dosyć dziwne. Najpierw nie można się doczekać menu. Lepiej podejść do baru i wziąć samemu... Dania nie są przynoszone w kolejności, w której były zamawiane. Mój posiłek został przyniesiony po 30 minutach podczas gdy osoby zamawiające przede mną dostawały jedzenie po dobrej godzinie. W sumie nie powinienem narzekać, ale inni jak najbardziej powinni. Po zjedzeniu posiłku ciężko doczekać się kelnerki w celu uzyskania rachunku i dokonania zapłaty. Po kilkunastu minutach sam podszedłem do kelnerki...

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, K1929

Swantewid Restaurant & Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Swantewid Restaurant & Pub? Podziel się wrażeniami!