Zapisz
Duży wybór atrakcji

Spędziłam w aquaparku 3h i ani chwili się nie nudziłam. Każdy znajdzie coś dla siebie - są miejsca... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 października 2020
Flinqa
Olsztyn, Polska
Super dla dzieci 4+

+ wiele ciekawych zjeżdżalni dla nastolatków i starszych + Duża strefa małego dziecka (4... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 września 2020
57magdalenah

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

uważam że aquapark ma bardzo dużo niedociągnięć organizacyjnych szczególnie w strefach zjezdzaln gdzie panuje wolna amerykanka miły wypad okazał się udręka bo tylko strefa statku była w miarę kontrolowana przez rodziców pilnujących swoich dzieci większe atrakcje bez kontroli (świateł bezpiecznych zjazdów) jak np w druskiennikach moim zdaniem pieniądze wyrzucone w błoto

Dziękujemy, Magorzatatopnaro
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

... i wszędzie kolejki. Więcej stania niż chlapania się. Część atrakcji nieczynna. W deszczową pogodę, z braku laku...

1  Dziękujemy, vrgamesv
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Obsługa Aquaparku to totalna porażka. Prawdopodobnie w okresie wakacyjnym są zatrudniane osoby prosto po szkole lub nawet jeszcze w trakcie edukacji. Co rozmija się z ogólnie przyjętą kulturą i podejściem do klienta. Podając przykład, jedna z "ratowniczek" chyba pomyliła się z powołaniem. Z uwagi na chęć dziecka do zabawy na jednej z dmuchanych atrakcji basenowych stanęliśmy w kolejce. Uprzednio korzystało z tego inne dziecko w wieku około 4 lat, pod opieką rodzica. Pomimo odstania w kolejce swoje i obserwacji ratowniczki nie zostaliśmy wpuszczeni na dmuchańca ale dopiero gdy nadeszła nasza kolej. Gdy podeszłam wskazać, że inne dziecko tego samego wzrostu przed 2 minutami skakało na tym dmuchańcu pod opieką dorosłego, Pani blondynka prychnęła i fuknęła że to chyba nie na jej zmianie i powróciła do rozmowy przez krótkofalowkę. Obserwując zachowanie Pani później na innych nawet którzy siedzieli spokojnie w basenie również gwizdała jak najęta. Najlepiej w tym Aquaparku nie pływać w ogóle i się nie ruszać jak autorytarna Pani Ratownik ma zmianę.
Na domiar złego korzystając z baru w Aquaparku obsługa czyściła środkami chemicznymi okapy i serwetki fruwały po całej ladzie. Co prawda dłonie mieli w rękawiczkach ale tymi samymi rękawiczkami sporządzali posiłki klienteli w tym dzieciom. Ja nie wiem jak mogło to komuś nie przeszkadzać .a szczęście wzięłam tylko kawę ale inni mogli mieć lepszą obstrukcję niż po zjeżdżalniach. Rekiny to małe rekinki a cena wygórowana

1  Dziękujemy, tulipan1983
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dlavrodzin z dziecmi super alternatywa gdy nie dopisuje pogoda. Można spedzic caly dziwn w aquaparku i się nie nudzic. Super polecan

1  Dziękujemy, Q6484MWagnieszkak
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Był pomysł, była inspiracja (Tropical Island) i to tyle. Niestety znowu polska oszczędność. Plastikowe rośliny, niewykończone ściany, uschnięte palmy. Tak na pierwszy rzut oka może to wygląda ok ale po chwili widać wszystkie niedoróbki. Szkoda bo gdyby za inspiracja Tropical Island poszoo wykonanie to byłby to super aquapark a tak niestety jak dla mnie po prostu przeciętny. Dla maluchów fajny wodny plac zabaw z statkiem pirackim, kilka fajnych zjezdzalni, ciekawy pomysł na jakuzzi w wulkanie . Czy warto ? czemu nie ale po sezonie bo w tym cena zaporowa no i tłumy ludzi. Generalnie jeżeli ktoś jest w okolicy to można wpaść i nieco się wymoczyc.

1  Dziękujemy, Wojciech B