“Bałkańska rozkosz i gościnność”
Kuchnia Bałkańska — recenzja

Kuchnia Bałkańska
Nr 13 wśród 33 Restauracje (Rumia)
Zrecenzowano 11 września 2019

Jeśli oczekujesz pysznego jedzenia, w ilości której czasami nie jesteś w stanie zjeść (bo jest tego aż tyle-dużo- na talerzu) to miejsce dla ciebie.(zawsze jak nie dojesz możesz zapakować na wynos :)) Dania z pieca jeszcze skrawczą na stole. Przemiła obsługa- pani kelnerka jak i właściciel(kucharz) podchodzą, rozmawiają z klientem. Czuć gościnność.
Ostatnio brałam łososia- świeży, kruchy, przepyszny.

Dziękujemy, Kacha89

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Fajne miejsce z ciekawym potrawami. Pizza z pieca opalanego drewnem, chyba jedyna taka w Rumi, a na pewno najlepsza. Polecamy

Dziękujemy, Daniel P
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia wyborna. Obsługa na mega wysokim poziomie. Pani Kelnerka wie co mówi i co sprzedaje. Są dania wegetariańskie, pizza z pieca opalanego drewnem. Dania bardzo dobrze doprawione. Istne niebo w gębie.

Dziękujemy, Damian M
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Miejsce prowadzone przez Albańczyka. Facet zna się na rzeczy. Najlepsze dania to te z kuchni bałkańskiej, chociaż pizza z pieca opalanego drewnem też jest godna polecenia. Ceny nie są niskie ale porcje są raczej obfite i można się najeść. W tle gra fajna muzyka. Świetne miejsce. Polecam.

Dziękujemy, Rmazi7
Zrecenzowano 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

W ciągu naszego krótkiego pobytu odwiedziliśmy restaurację dwukrotnie. Od samego wejścia przywitał nas apetyczny aromat. Obsługa lokalu przemiła i pomocna, czuliśmy się jak w domu, a jedzenie... przepyszne i świeże. Polecamy tę restaurację z całego serca.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, 914krystynab

Kuchnia Bałkańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rumia, Pomorskie
Rumia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Bałkańska? Podziel się wrażeniami!