“Fajne burgery”
Canadian Burger — recenzja

Canadian Burger
Zamów online
Nr 1 wśród 33 Restauracje (Rumia)
Zrecenzowano 9 września 2019

Trafiliśmy tam wracając z AquaPark Reda (jest to niedaleko).
Nie było w środku nikogo - niedziela, wrzesień.
Na zamówienie czeka się krótko po 10 minutach wszyscy mieliśmy burgery.
Burgery fajne, coś innego niż tradycyjne burgerownie, bułka ciekawa i dodatki również. Jedna osoba z naszej grupy zamówiła tortillę i również była zadowolona.
Bardzo smaczne jedzenie, polecamy!

Dziękujemy, mataninka

Zrecenzowano 16 kwietnia 2019

Dobre Burgery .Szybka dostawa do domu. Korzystałem kilka razy i nigdy się nie zawiodłem. Polecam wszystkim.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Janusz C
Zrecenzowano 14 lutego 2019

ale chyba w sposób nieuchronny kończy się mit tej jakże sympatycznej onegdaj burgerowni. Niestety obecnie obsługa chyba spoczęła na laurach i korzystając z tego przybytku ma się wrażenie, że po prostu przeszkadza się Paniom z obsługi swoją obecnością.
Jedzenie jeszcze na poziomie.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Bartosz M
Zrecenzowano 28 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Burger i Quesadilla były wyśmienite. Proste receptury, ale naprawdę smaczne. Świeże składniki, nieoszukane sosy. Bardzo miła obsługa i Pan właściciel. Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia w Rumii. Jadąc drogą 6 już nigdy nie zajadę do przydrożnych fastfoodowni na M. Czy K. Na pewno nie raz zboczę z trasy te kilkaset metrów, żeby wrócić do Canadian Burgera.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, pawe_879
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ekspresowa dostawa, burger dotarł jeszcze cieplutki, wszystkie składniki świeże, mięso i sosy - pycha :) z pewnością przetestuję również na miejscu, tak trzymać!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Ola W

Canadian Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rumia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Canadian Burger? Podziel się wrażeniami!