Zapisz
Przyjemny zamek

Zamek zwiedza się indywidualnie, z audiobookiem. Z zewnątrz wygląda przepięknie, do tego warto... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2020
annasalamacha
Wrocław, Polska
warto

Bardzo interesujące wystawy, fajnie zorganizowany system obsługujący audioprzewodniki, historia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 lipca 2020
650magdalenaa
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Warto zaplanować wizytę w miesiącu lipcu kiedy to odbywa się impreza kilkudniowa "oblężenie Malborka". Wieczorna inscenizacja walk - doskonała i ten pokaz fajerwerków na koniec - wisienka na torcie. Obiekt olbrzymi, zwiedzać można cały dzień i jeszcze będzie mało. Polecam zakupić bilet na 3 zamki: Malbork, Kwidzyn, Sztum- atrakcyjna cena. Malbork najlepiej zwiedzać z przewodnikiem, później jest jeszcze czas, aby samemu zajrzeć do różnych zakątków i wejść na wieżę widokową. Wrażenia - nie do opowiedzenia - do zobaczenia.

Dziękujemy, Ada125
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Na pewno warto odwiedzić - co prawda nie zwiedziliśmy samego zamku, ale wdrapaliśmy się na dawną wieżę obronną, a przewodnik opowiedział nam sporo ciekawych historii związanych z tym miejscem.
Dobrze też przejść na spacer wokół zamku, jego mury robią naprawdę spore wrażenie.

Dziękujemy, kaczordonald64
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Zamek z zewnątrz piękny! Bilety w bardzo przystępnej cenie. Można zwiedzać z audioprzewodnikiem. W piwnicach wystawa szkła, ale nie przeszkadzało mi to, że były to rzeczy współczesne. Samo wnętrze było piękne- ta cegła i kolumny. Reszta sal też była przyjemna. Wrażenie robiły piękne piece kaflowe i różne kufry. Na sam koniec wystawa przyrodnicza bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Fakt, że brakuje w tym zamku informacji i przedmiotów typowo z nim związanych, ale zamek i tak zrobił pozytywne wrażenie

Dziękujemy, Monika C
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Miejsce wyjątkowe. Co najmniej 7 godzin na pobyt na terenie zamku. Wspaniałe ekspozycje, ogrody i miejsca do modlitwy. Najlepiej zwiedzać z audioprzewodnikiem. Na koniec obiad w restauracji GHOTIC. O 22:00 pokaz „światło i dźwięk” – niezapomniane przeżycie z kreacjami aktorskimi w tle i oryginalna muzyką oraz tajemniczym mnichem. Wybitne przeżycia.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, I8310QFadamm
Zrecenzowano: 6 maja 2019

Zamek poznałam pobieżnie, chętnie wrócę i dowiem się więcej. Bardzo ciekawa wystawa przedmiotów z gospodarstwa wiejskiego i tradycyjna wystawa przyrodnicza. Zwiedzanie katedry z przewodnikiem bardzo ciekawe, a sam przewodnik cierpliwy i sympatyczny.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Katarzyna R