Kwidzyn
Zrecenzowano: 29 stycznia 2018

Hotel ma dobrą lokalizację, jedzenie jest ok, chociaż w budynku obok. Minusem jest bardzo słabe ogrzewanie, jest zimno w pokoju i nie jest to moje jednostkowe wrażenie bo byłem tam nie raz i w różnych pokojach było zimno, zróbcie coś z tym. Przy takich cenach - standardowych na rynku, przynajmniej powinno być ciepło w pokoju.

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, turysta3648
Zrecenzowano: 15 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Trzy gwiazdki to zupełnie wystarczy, cena przesadzona patrząc na standard obiektu. Wyposażenie wnętrza łazienki z lekka zdewastowane, może tylko w pokojach na parterze. Co do czystości nie ma zastrzeżeń. Na dwie trzy noce może być.

Termin pobytu: listopad 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Connector284237
Zrecenzowano: 8 kwietnia 2017

Jeden nocleg w maleńkim pokoiku. W łazience trudno było się obrócić. W pokoju czysto ale pokój słabo wyciszony, prawdopodobnie przez cienkie drzwi. Jedyna zaleta to rzeczywiście wygodne łóżko. Restauracja niestety w budynku obok. Obsługa sprawiała wrażenie przerażonej dużą liczbą gości co skończyło się kilkoma pomyłkami. Za to jedzenie smaczne. Poranne śniadanie nader skromne, wędliny tak ustawione aby się nie rzucały w oczy. Atutem jest lokalizacja.

Termin pobytu: marzec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, tomaszu164
Zrecenzowano: 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym pensjonacie na jeden nocleg.
Pokój ładny, czysto, miła obsługa.
Jedzenie (śniadanie) dobre ale typowo hotelowe.
Szkoda, że nie ma windy.
Pracownicy bardzo pomocni - po naszym telefonie odesłali nam kabel od aparatu, który zapomnieliśmy zabrać z pokoju przy wyjeździe.
Polecam to miejsce.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Roman S
Zrecenzowano: 16 października 2016

Restauracja z wnętrzem w satrym stylu. Zamówiono tam imprezę firmową na 20 osób (obiad uroczysty) i warto było tam pójść. Szybka i miła obsługa. Smaczne dania. Przystępne ceny. Bardzo dobry sernik i zupa grzybowa. Pierś drobiowa ze szpinakiem soczysta i duża porcja. Polecam.

Termin pobytu: październik 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa