“Restauracja Staromiejska w Kwidzynie”

Staromiejska Restaurant&Club
Nr 9 wśród 15 Restauracje (Kwidzyn)
Opis: Pozwólmy naturze i jedzeniu prezentować się im samym, to jest kluczowym czynnikiem dla którego każde z dań trafia do naszego Menu.
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo bobra knajpka.Dość tanio, smacznie i szybko Miejsce dla kumpli, rodzin i różne imprezy.Polecam gorąco,Stanisław, Kwidzyn

Dziękujemy, Stanisław P

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Restauracja bardzo słaba. Obsługa kuleje. Pani kelnerka bardzo miła i tu nie mam do czego się przyczepić, natomiast czas oczekiwania to jakaś kpina. W lokalu w którym były zajęte 3 stoliki tak długo czekać na swoje zamówienie to jakiś żart. Dania nie wydawane w kolejności. Najpierw otrzymałam deser. Gdy zjadłam dopiero przyszła kawa. Na sam koniec wreszcie była gotowa lemoniada. Desery to katastrofa. Sernik o dziwnej twardej konsystencji bardziej przypominał jakąś twardą polentę z bezą. Po deserze lodowym za 16zł spodziewałabym się czegoś lepszego. Lemoniada bardzo dobra. Strach pomyśleć ile tam trzeba czekać na obiad.

Dziękujemy, Monika C
Zrecenzowano 4 marca 2019

Oczekiwania były spore. Miało być nowocześnie i smacznie. Niestety nie było.

Zdecydowanie na plus krewetki i placuszki jako przystawki. Na tym pozytywne aspekty naszej wizyty się niestety skończyły.

Zupa gulaszowa była traumatyczna. W zasadzie woda zabarwiona na czerwono. Zero smaku, zero aromatu.

Żeberka? Gościom w domu byłoby wstyd coś takiego podać. Wysokie na ok. 8 cm żeberka - jak to określiła kelnerka - żeberka boczkowe. Jeśli nie mamy dostępu do dobrej jakości żeberek, to ich nie wrzucamy do karty. To jest naprawdę proste. Zamiast tych żeberek boczkowych można było upiec boczek z grubą skórą na chrupko, pokroić w grube pastry i byłoby super. Dodatki do żeberek? Cały talerz umaziany kupnym sosem sweet chwili w stylu azjatyckim. Jak to miało w ogóle korespondować z tymi żeberkami? Dobre z tego dania były wyłącznie ziemniaki.

Schab z kością? Grube na 2cm plastry schabu, nierozbitego, zrobione a'la stek. Schab wieprzowy to nie jest polędwica wołowa! Schab trzeba rozbić. Efekt? Twarde jak kamień mięso. Jeśli coś zostanie w lodówkach, schabu będzie można użyć na wypadek wojny.

Pasta z owocami morza? Bez fajerwerków, jednak w porównaniu z powyższymi zestawami i tak wypadłan nieźle.

Kelnerka bardzo profesjonalna i miła.

Ogólny rozrachunek? Smutno i przykro. Naprawdę wiązaliśmy ze Staromiejską spore nadzieje. Nie wykorzystano potencjału tego miejsca.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, blawis
Zrecenzowano 17 września 2018

Jedzenie poniżej przeciętnej, burgery twarde, mimo, że jak powiedziała kelnerka "sami mielimy mięso". Poza tym długi czas oczekiwania. Nie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Elżbieta B
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ostatnio jak byłam , zamówiliśmy desery i mirinde dla dzieci... Mirinda kosztowała 5 zł! Ale co najgorsze , kelner przyniósł szklanke a w niej w połowie napełniona mirinda ... Nie , nie dostalismy butelki tylko mirinde w szklance i na dodatek w polowie napelniona .... I jeszcze jedna sprawa zamowilam kawe , a jak ja zasmakowalam , poczulam ze mleko bylo zgorzgniale ... wiec poszlam do obslugi posmakowali i stwierdzili ze tak... Naszczescie dostalam nowa kawe

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Pati L

Staromiejska Restaurant&Club — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kwidzyn, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Staromiejska Restaurant&Club? Podziel się wrażeniami!